Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikortól lehet mesét olvasni...

Mikortól lehet mesét olvasni egy gyereknek? Ill. ajánlanátok könyveket?

Figyelt kérdés

1 éves lesz az unokatesóm kisgyereke karácsony táján, jönnek hozzánk, és be van ígérve, hogy vigyázunk rá anyuval. Megkérdeztem, még nincs neki mesekönyve, csak olyan képeskönyv, amivel pl. fürödni lehet. Szóval az ajándékom akkor egy könyv lenne. (Vagy több kis könyv.)


Próbáltam nézegetni, de a személyes vélemények sokkal hasznosabbak, mint a netes ajánlók. Amiket találtam: Kerekítő, Tölgyerdő meséi, Bogyó és Babóca.


2017. nov. 26. 14:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

A Bogyó és Babóca még nem való neki, semmit nem ért belőle. Talán a kemény fedelű, ami a szereplőkről van külön. A Tölgyerdő meséinek az én lányom már egy éves kora előtt szépen nyitogatta az ablakait. Egyet se szakított el. Nálunk ebben a korban még a böngészők és az Első szavaim könyvek jöttek be. Nagy lelkesen mutogatta mi hol van benne.. Három kép közül mondjuk kiválasztotta az almát típusú könyvek. Volt állatos, farmos, ház körüli tárgyak stb

Mèg egy kemény lapos: A majom mamája. Sokáig kedvenc volt.

2017. nov. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Bocs a félreérthető kérdésért, én erre gondoltam:


"Bogyó és Babóca ha lehet soha."

2017. nov. 26. 21:22
 13/15 anonim ***** válasza:
41%
Mert agyhalál. Bugyuta történet, vacak nyelvezet. És ha valamit fel kell olvasni századjára, akkor olyan legyen, amitől nem akarok kiugrani az ablakon. A majom mamája például nagyon jó még ezredjére is.
2017. nov. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A youtubon is vannak mesék. Ha kell meg lehet állítani a képet és elmutogatni mi micsoda. Vagy visszakérdezni, mit fog csinálni. Többször le lehet játszani. A neten lehet találni mindenről képet, vannak gyerekoldalak. Rá kell jönni milyen téma érdekli. De ha többször lát egy mesét egy idő után megkedveli. Még századszorra is tud neki újat mondani.
2017. nov. 27. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Zengő ABC és a Malacbújócska sorozat (4db könyv) nekünk nagyon bejött ennyi idősen.
2017. nov. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!