Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyire vagyok ezért rossz...

Mennyire vagyok ezért rossz anya? . Mással is előfordult ilyen?

Figyelt kérdés

8 hónapos kisfiamnak jönnek a felső fogai, napok óta nem alszunk, illetve ő bepótolja napközben ami éjszaka kimaradt, de én nem igazán tudom, van egy 3 évesem is, aki most ráadásul épp nem jár oviba, mert beteg.

Délután a nagy aludt, a kicsivel a padlón játszottam a nappaliban. Magam sem tudom, hogy hogyan történt, de egyszer csak arra ébredtem fel, hogy a kicsi rámászott a fejemre, és bámul az arcomba... valahogy elaludtam ott a szőnyegen fekve... azóta is pocsékul érzem magam emiatt, a kicsi már mászik, elképzelni sem akarom, hogy mi lett volna ha nem úgy dönt, hogy anya fejére mászik rá, hanem a konnektorba nyúl amíg alszom, vagy magára ránt valamit...

Eszméletlen sz@r és felelőtlen anyának érzem magam... a férjemnek sem mertem elmondani, hogy veszélyeztettem a gyerekünket...


2017. nov. 28. 17:08
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Lépj túl rajta!Emiatt nem vagy rossz anya!Legközelebb próbàlj ébren maradni.
2017. nov. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Egy 3 eves és egy 8 hónapos mellett nalatok nincsenek bedugva a konnekrtorok??? Ezt nagyon gyorsan potold, lesz olyan máskor is, mikor egy pillanatra nem figyelsz...
2017. nov. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Dehogy is vagy az. Fáradt voltál és a tested győzött. Viszont nincs senki aki vigyázna a gyerekekre két-három órát míg te alszol egyet? Így nem fogod bírni.
2017. nov. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Nem tehetsz róla, túl fáradt vagy. Valószínű csak elbóbiskoltál, nem órákat aludtál így. Szerencsére nem is történt baj. Viszont rád férne egy kis pihenés, ha éjszaka nem tudsz aludni, nappal valahogy kellene egy kis segítség. Nem tudom, hogy lehetne megoldani, apuka, nagyszülők nem tudnak segíteni, hogy kicsit pihenj?
2017. nov. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%

Nem vagy rossz anya, csak fáradt.


A szobát tedd gyerekbiztossá és nem lesz gond akkor sem, ha kimész a szobából. 3 évesem és 7 hónaposom van, a gyerekszobában órákra magukra hagyhatnám őket (nem szoktam), nem tudnának kárt tenni magukban.

2017. nov. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%

Múltkor én is így jártam, rettentő fáradt voltam. Csak mi éjjel nem aludtunk, hajnali 1, lányom játszik, mesét néz. Én meg hirtelen arra ébredek, hogy a bátyja, hozta be, hogy kint volt a nappaliban. Én is 3 napig emésztettem magam, furábnál, furább dolgok jutottak eszembe, hogy mi történhetett volna. De rájöttem, hogy hála az égnek, hogy nem lett semmi baja és, hogy a bátyja pont akkor ment wc-re.

Nyugodj meg és próbáld magad kipihenni.

Mondjuk délután aludjatok mind a hárman egyszerre.

2017. nov. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%
Nem vagy rossz anya!!! Ilyen előfordul! Oszd meg a férjeddel, és meséld el azt is, hogy szörnyűnek tartottad magad emiatt. Kivel osztanád meg, ha nem vele? Ne hibáztasd magad!
2017. nov. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, hogy megnyugtattatok!

Remélem ma éjszaka sikerül kicsit többet aludni. :)

2017. nov. 28. 22:03
 9/9 anonim ***** válasza:

Teljesen megertelek.nekunk volt egy remesen szornyu fel evunk.fogzas,mozagasfejlodes,szepa minden egyutt jott.napi 2-3 ora alvassal eltem,azt is nappal altalaban mert ejjel a gyerek csak az olemben volt hajlando alukalni...inkabb csak bologatni.

Szerencsemre a nagyok mar iskolasak,igy nappal tudtam a picivel aludni.de volt olyan ejszaka mikor a picivel a kezemben majdnem lefordultam az agyrol mert nem birtam ebren maradni.szerencsere kozel volt a jaroka az agyhoz,es azt fejeltem le 😂😂😂ulten az agy szelen es ringattam....egyszer csak kopp volt a fejemnek.hat gondolhatod,hogy mennyire megijedtem.

Olyan is volt,hogy a nappali alvasnal egyszeruen nem keltem fel a gyerekre.a nagyok mentek be hozza es jatszottak vele majdnem egy orat.(uberkiraly nagyfiaim vannak ;) )es biza olyan is volt,hogy ejjel kinomban beraktam a jarokaba es bekapcsoltam neki a tv t,en pedig kidoltem az agyon.

A lakas legyen gyerekbiztos,konnektorba vakdugo,szekrenyajtora gyerekzar ha olyan.ajtokra ha kell ajtoracs es akkor nagy bajt nem tud csinalni a gyerkoc.

Kitartas!

2017. nov. 29. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!