Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány olyan család van itt...

Hány olyan család van itt akik albérletben laknak?

Figyelt kérdés
2017. nov. 29. 00:03
1 2 3
 1/30 Carragher_x ***** válasza:
84%
12.856
2017. nov. 29. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem minden normálisabb család albérletben lakik. Menő, mobilis, és jobban tudsz élni mellette. Mintsem történjen valami, válás, munkalehetőség más országban, stb., és el kelljen adnod a lakást minden hitelekkel együtt. Sosem értettem, hogy ha lehet bérelni, minek venni. Venni akkor kell, ha az egy jó befektetés, vagy valami nagyon luxus. Pl. én is vehetnék átlag kocsit, de biztos nem vennék csak hogy azzal járkáljak, nekem Porsche kell, és addig inkább tömegközlekedek, ha 10 évet is kell gyűjtögetni rá.
2017. nov. 29. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
92%

Mi 1,5eve vettuk meg a lakast amiben elunk.elotte albiban laktunk tobb helyen is.ez is albi volt egy darabig,de aztan innen is mennunk kellett volna.1 honapunk volt ra mikor a pici 2honapos volt.es ilyen mar elofordult ezelott is.a foberlonek kell a lakas szoval lehet pakolni.1-2 honap alatt pedig eleg nehez jo lakast talalni.foleg gyerekkel.ne legyen messze az ovi,suli.nezzen is ki valahogy,a foberlo is tunjon normalisnak.

Sokkal jobb sajat lakasban elni.azt csinalunk a lakassal amit csak akarunk.alberletben meg a fal szinebe is beleszolhat a foberlo...miert jo az?ha problema van a szomszedokkal,akkor is az alberlo a hibas ha amugy nem.

Mostmar senki nem mondhatja,hogy bocsi de kell a lakas...

Szerencsenk volt,nagyon kellett a penz a volt foberlonknek igy jo aron jutottunk a lakashoz.es abban is szerencsenk volt,hogy ki tudtuk fizetni hitel nelkul.igy most anyagilag is sokkal jobban allunk.havi 85 ezer megmarad.

Ha esetleg kulfoldre,vagy masik varosba kelle munka miatt koltozni,akkor meg mindig kiadhatjuk ezt alberletbe,es kereshetunk magunknak is alberletet ott ahova mennenk es akkor ugyan ugy a penzunknel vagyunk.de amugy nem hiszem,hogy erre sor kerulne,megyeszekhelyen lakunk,rengeteg munkalehetosegel.szeretunk itt elni.

A valasban igazatok adok a kettes valaszolonak.egy sajat lakast sokkal nehezebb elrendezni.de ennyi erovel semmit ne vegyenek a parok kozosen....

2017. nov. 29. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

2-es, nem értek veled egyet.

Azért jó, ha van ingatlanod, mert az is a vagyonodat növeli. Stabilitást ad, biztonságot. Nekünk mondta már lakástulajdonos, hogy bocs, el kell adnom, 30 napod van, hogy kiköltözz... Gyerek nélkül könnyű volt, de gyerekkel már nehezebb...


Most 4,5 éves a fiunk, az 5. szülinapjára végtörlesszük a családi házunkat. Amit önerőből vettünk hitelre, és mi fizettük ki (szóval ne kaptuk).


Nem ítélem el azokat, akik albérletben élnek, de ne mondd már, hogy jobb, mint a saját ingatlan.

Kocsit miért veszel? Azt miért nem béreled???

2017. nov. 29. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
90%
Mi albérletben élünk. :)
2017. nov. 29. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
0%
4: szerintem menőbb taxit leszólítani, vagy ha van egy személyes sofőröd. Nem mondom, hogy átlagembernek nem jó egy saját lakás, de az igényesebbeknek biztos, hogy nem, hiszen mi minimum Hollywoodban képzeljük el az életünket, és nem mondhatod egy Pamela Andersonnak, hogy gyere már megyeszékhelyre.
2017. nov. 29. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
87%

2, ennél nagyobb marhaságot nem is írhattál volna.

Egyrészt gyerekkel háttérbe szorul a mobilitás. Még az olyan országokban is, ahol jellemző hogy gyakran áthelyezik cégen belül a családfőt, többnyire az anyuka a gyerekekkel marad, hogy ne kelljen kiszakítani a gyereket.


Másrészt bérelni csak az igazán luxus, FELTÉVE HOGY lenne lehetőséged jó kamat mellett venni is.

Ez nyilván nem vonatkozik a kényszerből bérlőkre, ill. azokra, akik meglévő ingatlan mellett bérelnek máshol (mert bizony ilyet is lehet).


Mi a gyerek 1,5 éves koráig béreltünk, és a törlesztőnk feleakkora, mint a bérleti díj volt. Ennyiért sehol sem találnánk lakást

2017. nov. 29. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
97%

Uuu 2es es 6os valaszolo....

Neked biztosan annyi loved van,hogy azt se tudod hova tegyed.

Tudod mennyivel kenyelmesebb egy sajat auto mint taxit leinteni...istenem...siiirok 😂😂😂😂meg magan sofor...aham...en meg a mesemaci fogmoso pohara vagyok😂😂😂

Tudod volt penzunk jogsit lerakni,igy a sajat soforunk vagyunk.akkor es oda megyunk amikor es ahova akarunk.

Szanalmas a dumad.messzirol latni,hogy egy kanyi vasad nics...

3as voltam

2017. nov. 29. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
93%
Hagyjátok már a 2-est, elég nyilvánvaló hogy nem tud sajátot venni ezért lefitymálja ha valakinek van. (ugyanis manapság nehéz sajátot venni, mert önerő kell és normális munkahely, albérletet meg bármikor kiadnak ha nincs kisgyereked)
2017. nov. 29. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
42%

Igy van 9es.

A mai vilagban sajnos nem az atlag embereknek van sajat lakasuk.az atlag emberek alberletben,tanacsi lakasban,szulovel probalnak tulelni.

Ez nagyon szomoru,de sajnos ez az igazsag.

Akinek lakasa van,az mar atlag feletti.ha meg ki is van fizetve akkor mar majdnem lotto ottos szint.

A kornyezetemben rengeteg csalad el alberletben,tanacsi lakasban.

Nemreg csereltettunk ablakokat,beszelgettem egy oszatytars anyukaval es elkepedve kerdezte,hogy ugyan,hogy inteztem el a tanacsnal az ablakcseret.ok mar evek ota probalkoznak.

Aztan leesett az alla,hogy hat nem tanacsi lakas,hanem sajat es bizony kemeny szazezrekbol sikerult elintezni....

Teljesen meg volt rola gyozodve,hogy mi is tanacsiban vagy alberletben lakunk mint az osztaly 90%a.

Mert hat olyan fiatalok vagyunk.

2017. nov. 29. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!