Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti visszamennétek dolgozni?

Ti visszamennétek dolgozni?

Figyelt kérdés

Bonyolult a helyzet. Lányom 1,5 éves korában gondolkozom, hogy visszamennék. Csakhogy mióta eljöttem, teljesen lecserélődött a brigád, más a főnök is, sose voltunk egymás kedvencei, de kifejezetten haragban sem vagyunk. Ha visszamegyek, még GYED alatt, akkor 150e-el több lesz a bevételünk. Nincs hatalmas szükségünk a pénzre, de ugye minél több van, annál jobb. Elég viperafészkes a hangulat most ott, a többi kollega az új igazgató miatt mondott fel, és én sem vagyok az a mindent benyelek típus. Nem akarom, hogy az legyen, hogy ingerült leszek, mert olyankor nem tudok kizárni, biztos, hogy a gyerek is kapna belőle, nem lennék esetleg olyan türelmes vele, mint kéne. De ez ugye mind csak feltételezés.

A 1,5 évet annyira nem gondolom korainak, hogy bölcsis legyen.

Ti visszamennétek? Nem megy a gyerek rovására? kb 9 órát lenne ott, fél óra az út. Persze néha apa el tudná hozni előbb. Csak a légkör miatt aggódok


2017. nov. 29. 11:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
68%
Teljesen feleslegesen írtad le a konkrét számokat. Éppen elég volt az is, hogy nem a pénz miatt mennél vissza. Van, aki feleannyi mellett se siet vissza, más meg jóval több bevétel mellett is visszavágyik.
2017. nov. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%
Dehogy mennék. Ezek az évek nem jönnek vissza soha. Viszont dolgozni, dolgozhatsz mèg eleget. Nyilván a gyerek is kárát látja, ha intézményesítve van egész napra. Este se lesz időd foglalkozni vele, sőt hétvégén se nagyon, mert valamikor mosni, fözni, takarítani is kell. Az enyém 7 órát van az oviban, de így is nagy anyahiánya van. :-(
2017. nov. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én 19 hónapos korában mentem vissza dolgozni. Külföldön élünk, így már így is furán néztek rám, hogy mit tudtam eddig otthon csinálni. Nem volt szükségünk a pénzre, de a kisányom már agyon vágott gyerektársaságra. Nagyon szereti a bölcsit, heti 4 napot jár, mert én csak 80%-ban dolgozom. Egy napot pedig otthonról dolgozom, a férjem szintén, így ezeken a napokon korán érte megyünk. Tehát csak 2 teljes napja van a bölcsiben. Így úgy érzem mindenki boldog, sok idöt is vagyunk együtt. Heti 5 nap az irodában melóba nem mentem volna vissza ilyen hamar, de pár napot hetente akkor is járna a lányom bölcsibe, mert egyszerüen igényli.
2017. nov. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!