Ettől lehet baja?

Figyelt kérdés

17 hónaposom megkaparintott egy kinder bueno csokit (párom rossz helyen hagyta) és harapott belőle egy picit.Néztem a csomagolását és 5% mogyoró van benne.Tudtommal a mogyoró a legallergizálóbb, ezért megijedtem.


Lehet baja a kicsinek?

Köszönöm!



2017. nov. 29. 13:46
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

Dehogyis! Egy pici falat 5% mogyoróval, az semmi...

Ne aggódj!

2017. nov. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Már rég kapnia kellett volna jó nem buenót de amiben mogyoró van
2017. nov. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én gyerekem is így táplálta magát hozzá a csokihoz.😊 Tavaly karácsonykor befalt egy szaloncukrot.
2017. nov. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz tőle semmi baja.
2017. nov. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
Ha allergiás lenne 2 perc alatt észre veszed. Nem lett baja tehát nem az.
2017. nov. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ!Ment a zöldpacsi mindenkinek.Azóta sincs semmi gond☺
2017. nov. 29. 15:21
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Úgy látom, valami senkinek nem tiszta. A legallergizálóbb dolog a földimogyoró, ez tényleg így van viszont a Kinder Buenoban nem földi, hanem a sima mogyoró van. Az pedig egyáltalán nem allergizál :)


Az egyik hozzászóló írta , hogy ennyitől nem lehetne baja, (ha Földimogyoró lenne)Ha valaki földimogyoró allergiás, már attól is anafilaxiás sokkot kaphat, és 2 perc alatt meghal, hogy valaki mellette azt eszik, és a levegőben szállo mikrószkópikus darabot belélegzi.

( egy szakmabeli )

2017. nov. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!