Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki szereti a...

Van itt olyan aki szereti a becsúszott gyerekét?

Figyelt kérdés
Elvileg minden szülő szereti a gyerekét ehhez képest mégis azt látom hogy pl sok nem tervezett gyereknek szemrehányást tesznek;nah te is csak a pótlékért születtél meg (ő 3. Gyerek, ) miga testvéreinek soha ilyet nem mondtak, meg olyat is ismerek aki nem tudta elvetetni a gyerekét és lyukasguminak hívja

2017. nov. 30. 13:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
Hogy látod ezt? Mi ez az általánosítás?
2017. nov. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
73%
* hol látod
2017. nov. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Ismerettségi körömbe konkrétan nem ismerek olyat aki nem tervezett és ne éreztetnék ezt vele
2017. nov. 30. 13:56
 4/16 anonim ***** válasza:
88%
Én nem tervezett vagyok, spirál mellett fogantam, anyu 38 volt. Sosem éreztették velem, hogy nem akartak.
2017. nov. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
83%
Nekem becsúszott,17 voltam. Amikor megszületett beleszerettem :) azóta is nagyon jó a kapcsolatunk,egyáltalán nem éreztetem vele,hogy becsúszott. Imádjuk egymást, most úgy érzem,hogy ha lehetne se csinálnám másképp. Én örülök,hogy így történt.
2017. nov. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
23%
Nekem az első volt NAGYON NEM tervezett, de nem ez miatt vannak felé negatív érzéseim
2017. nov. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
72%
Csak nekem ilyen szornyu ezt a kerdest olvasni? "szereti a becsuszott gyereket" Jezusom....Amugy igen, ismerek egy part. A no 40 volt mikor megszuletett a nem tervezett baba. Imadjak. Szegeny gyerekek, akiket azert nem szeretnek, mert becsuszott :(
2017. nov. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem ha már megtartják ugyanúgy szeretik. Ha a terhesség alatt nehezebben is,utána biztosan 😊
2017. nov. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
59%
rengeteg olyan barátom, imerősöm van, akinek becsúszott a gyerek, soha ilyet nem hallottam tőlük, ugyanúgy szeretik a gyerekeiket, mint a tervezett gyereket
2017. nov. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
57%

Persze hogy szeretem, ő a mindenem. Sosem fordult meg a fejemben hogy ne szeretném.

A környezetemben sem találkoztam ilyennel.

2017. nov. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!