Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak olyanok köztetek, akik...

Vannak olyanok köztetek, akik GUMIVAL való védekezés ellenére lettek terhesek? Tehát nem akartatok gyereket, védekeztetek kondommal, és mégis becsúszott?

Figyelt kérdés

2017. máj. 10. 23:35
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
hallottam már ilyen esetről, de nem ismerek személyesen ilyen embert
2017. máj. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
15%
Mi gumi nélkül se :-(
2017. máj. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
41%
Hosszában hasadt végig a gumi, nem tudom mi okozhatta. A gyerek már ovis.
2017. máj. 11. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Elvileg ez lehetetlen, ugyanis ha kiszakad a gumi, azt észreveszed a levételkor, ellenőrzéskor, és rohansz 72 órásat íratni, ha van eszed. Aki azt írja, mondja, hogy pici lyuk volt, ami észrevehetetlen, az csak hárítja a felelősséget, egy leheletvékony latexről beszélünk, az első pici lyuknál szakad tovább. Az már gyakrabban előfordulhat, hogy a sürgősségi tabletta nem hat.
2017. máj. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%

Barárnőmék mindig úgy használták a gumit, hogy csak a " végén"húzta fel a párja.

Már 4 éves a lányuk.

2017. máj. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%

Húgom járt így, a mai napig nem tudják, hogy hogyan jött össze, nem voltak "csak egy kicsit" meg "nem lesz baj" játszadozásaik, szakadás sem. Ennek ellenére nyilván becsúszott valami hiba, csak nekik nem tűnt fel.

Mondjuk, a gyereket sem tartották meg.

2017. máj. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
17%
Az nem igaz, hogy ha egy pici lyuk vab, tovább szakad, kipróbáltuk! Direkt!!!
2017. máj. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
44%
Mi van ezeken a válaszokon lepontoznivaló?
2017. máj. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen. Nem jatszadoztunk, mindig tiszta kézzel, ha lyukas volt, vettem be 72 orasat stb.... Egyszer mégis becsúszott, fogalmam sincs, hogyan. De el is veteltem, végül így megszületett gyerek nem lett belőle, csak terhesség.
2019. márc. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!