Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit jelent számotokra az...

Mit jelent számotokra az "elég jó anya" megnevezés?

Figyelt kérdés
Mi az a tulajdonság, képesség, személyiségjegy stb, amitől valaki elég jó anya lesz? Ti miként látjátok magatokat? Van, amiben "jobbak" vagytok és vannak "gyenge pont"-jaitok? Lehet ebben fejlődni? Én pl. a türelem és a lazaság terén érzem magam problémásnak. A gyerekek szemével nézve mi a legfontosabb?

2017. dec. 4. 14:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem ez mindenkinek más.

A gyerekről gondoskodás, ellátás szerintem alap.

Amitől én jónak érzem magam az az, hogy barátjaként is tekinthet rám, nem kell félnie attól, hogy lecseszem, ha valami nem ok. Laza vagyok vele, de mégis tudja hol a határ.

A gyengeségem az, hogy túl féltem, de tényleg. Gondolom ez amiatt is van, hogy egyedül nevelem.

2017. dec. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!