Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi gyermeketek kedvenc édessége?

Mi gyermeketek kedvenc édessége?

Figyelt kérdés
Mennyi idős? Milyen gyakran kapja a kedvenc édességét vagy más félét?

2017. dec. 4. 16:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
88%

Nem olvasom az osszetevoket kedves utolso. Ha egeszseges etelt akarok adni akkor kimegyek a kertbe es szedek repat paprikat paradicsomot es felszeletelem es boldogan megeszi. Ő is én is. Ha meg nassolni akarunk akkor nekik dörmit meg muzlit veszek magamnak meg snickerst meg chiot, mert azt szeretem :) nem azért mert olvasgatni akarok :)

De nem adok neki minden nap, mindent lehet cdak a mértékkel.

2017. dec. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

18 éves, Mars csoki.

14 éves, Kinder Bueno.

9 éves, gumicukor.

2017. dec. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Csak azert irtam ha màr nasit kap, inkabb lenne az kindercsoki, mint dörmi...nem kell rulkomplikalni hogy repa meg paradicsom...


Becsuletedre valjek, hogy legalabb te valaszolsz is es nem pontozol. Ritka.

2017. dec. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Az enyém minden nap kap egy kinder tojást. Ritka mikor megeszi, de ennek örül a legjobban. Ha ő nem eszi meg megeszi a férjem vagy eltesszük sütihez. Más édessegért nincs is oda, előfordul azért a boltban, hogy dörmit kér. A ropi kedvenc és a gyümölcsök, zöldsegek. Képes 2 körtét is megenni egyszerre. 14 kg és 101 cm, nem kövér, de nem is sovány. Tiltani nem fogom, minden nap kapni fog valamit a jövőben is, mi is kaptunk minden nap egy csokit, rudit vagy akármi egyebet. 12 évesen magam döntöttem az egészséges életmód mellett.
2018. nov. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!