Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Másnál is így volt? Hogy...

Másnál is így volt? Hogy szinte egyik napról a másikra kattant be a baba téma?

Figyelt kérdés

Sosem voltam nagy gyerekbarát. Nem olvadtam el mások gyerekének a látványától, nem akartam megfogdosni őket, ha a kezembe adták, inkább csak feszengtem.

Nem érdekelt, nem is gondolkodtam rajta, azt hittem, soha nem is fog érdekelni.

Aztán ahogy férjhez mentem, és nem sokkal utána betöltöttem a 30-at, szinte egyik napról a másikra bekattant, hogy gyereket szeretnék (ez kb 2 hónapja történt). Azóta szinte minden gondolatom e körül forog, tervezgetek fejben, olvasgatok a témáról, beszélgetek kisgyerekkel stb.

Férjem is odáig meg vissza van, rá is átragadt a lelkesedés, szóval hamarosan jön majd a tényleges "babaprojekt".

Volt más is hasonlóan? Tényleg fordulhat ekkorát a kocka egyik napról a másikra? Vagy velem nem okés valami? :D


2017. dec. 6. 15:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálunk is egyik napról a másikra történt. Csak utána derült ki hogy akkor már terhes voltam
2017. dec. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is így volt, egy youtube-os anyáknapi videó hatására.Addig nem érdekeltek a gyerekek, akkor viszont nálam is átkattant valami. 24 voltam,de csak 30 éves korom körül tervezzük az elsőt :).
2017. dec. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!