Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti hány évesen vállalnátok/vál...

Ti hány évesen vállalnátok/vállaltatok gyereket?

Figyelt kérdés
Minden életkor elönye/hátránya,nök/férfiak véleménye egyaránt érdekel.

2017. dec. 15. 18:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
59%

26 évesen estem teherbe a lányommal, 27 voltam, mikor született, férjem 25 volt. Ha minden a tetv szerint alakul, akkor majdnem egy évvel előbb lett volna gyerekünk, de sajnos az első terhesség missed ab lett.

Nem tudom, hogy konkrét előnye van-e a korunknak, a férjem fiatalabb volt az átlagos apukáknál, én szerintem kb. átlag korban voltam 27 évesen. Nagyon pozitívan éltük/éljük meg a dolgot, most 2,5 éves a kislányunk, szeretünk szülők lenni, boldog az életünk. Testvér majd 3 év múlva kb., a nagyobb korkülönbséget preferáljuk.

2017. dec. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Még nem tartunk gyerekvállalásnál, de már nagyon vágyom rá, hogy eljussunk abba az élethelyzetbe. Mi a párommal fiatalok vagyunk (ő 25, én 24), ő nemrég kezdett el dolgozni az egyetem elvégzését követően, nekem még egy év hátravan. Még össze sem tudtunk emiatt költözni, majd ha én is tudok teljes állásban dolgozni, akkor kezdjük el a közös életet, és még 30 éves korunk előtt szeretnénk gyermeket. Szerintem az életkor önmagában nem olyan mérvadó, mint az, hogy a te életutad abban az adott életkorban milyen életszakaszt jelent. Van ismerősöm, aki 20 évesen már szült, de stabil kapcsolata volt, már volt egy szakmája, amiben a gyermek oviba kerülése után el is kezdett dolgozni. Én biztosan nem vállaltam volna be, hiszen egyetemre akartam menni, hosszú éveken keresztül tanulni.
2017. dec. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
28-35 évesen
2017. dec. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
28 évesen lettem terhes, 29 voltam mikor megszületett a lányom, a férjem 30. Szerettem volna előbb, de a körülmények ekkora lettek közel ideálisak a gyerekvállaláshoz.
2017. dec. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Az elsőt 27 évesen szültem, a másodikat 29 évesen fogom.
2017. dec. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
28%
24 éves voltam mikor belekezdtünk, de sajnos 28 mire gyerek lett belőle, így tesó már nem lett a korunk miatt.
2017. dec. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

30, 32, 35 évesen (37 hetes vagyok épp)

Nekem a 30 éves kor volt a para kor, addigra szerettem volna az elsőt legalább pocakban tudni. Tartottam tőle, hogy esetleg nehezebben fog menni (pco miatt), ezért nem akartam versenyfutást az idővel. Előtte nekem is egyetem, pár év munka...akkor még nem is igazán akartam.

2017. dec. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
28 évesen szültem az elsőt, férjem 35 volt. Most vagyok 31, most szeretnek újra teherbe esni.
2017. dec. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
32 és 33 évesen szültem őket, szerintem 30 körül ideális minden szempontból.
2017. dec. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
26, 33
2017. dec. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!