Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tényleg egy házisárkány vagyok?

Tényleg egy házisárkány vagyok?

Figyelt kérdés
A karácsonyfára vettem a doboz Milka szaloncukrot, ez ugye majdnem 5000 Ft. El voltak téve a kamrába, ma véletlenül vettem észre, hogy a gyerekek rájártak és megették az összeset!! Csak üres papír van a dobozban, talán 1-2 szem. Nagyon kiakadtam, és eléggé kiosztottam őket, és elkoboztam az összes Mikulásra kapott édességüket, meg ma nem nézhetnek tévét, és megmondtam, hogy nem veszek újat, nem lesz a fán. A férjem meg rám van kiakadva, szerinte elfelejtettem milyen gyereknek lenni, ezt minden gyerek megcsinálja, és minek büntetgetem őket ezért, meg miért kiabálok. Tényleg nincs igazam?
2017. dec. 17. 11:53
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
*2 doboz, elírtam véletlenül
2017. dec. 17. 11:54
 2/33 A kérdező kommentje:
3, 6 és 8 éves gyerekek
2017. dec. 17. 11:55
 3/33 anonim ***** válasza:
86%
Még csak gyerekek és szerintem ilyet mindenki csinált gyerekként. Nem olyan nagy “bűn”. :) Most az a baj, hogy drága volt? Hát akkor a fára nem teszek szaloncukrot, de szerintem onnan is leették volna 1-2 nap alatt. :)
2017. dec. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
82%
3as voltam, mi is csinálunk ilyet, anyuék max legközelebb jobban elrejtették. :) De kiabálás nem volt belőle...
2017. dec. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
84%
Kiabálni fölösleges, ez tényleg nem egyedi eset, pláne, ha nem volt kihangsúlyozva, hogy ne egyék meg, mert a karácsonyfára van.:-) Ha már így esett, inkább bízd rájuk, hogy csináljanak díszeket a fára, mert szaloncukor nem lesz. Akár az üres papírokat is felhasználhatják. Nálunk anno a fáról ették (a férjem is, gyerekkoromban meg az öcsém), az se szép látvány, ha lifegnek az üres papírok, inkább odateszem a fa alá kosárkában, egyszerre csak úgy kétmaréknyit, érdekes módon onnan sokkal kevésbé fogy.:D Díszíteni is egyszerűbb, ha nem kell még a cukrok kampózásával, kötözgetésével is bajlódni.
2017. dec. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
79%
Egy dobozzal mindig látható helyre dugom el ahonnan csemegézhetnek. Sparban 1890ft egy dobozzal a milka vegyél ott.
2017. dec. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
83%
Ilyet minden gyerek csinál szerintem, felesleges ilyenen kiakadni, túlreagálod. Te talán nem csináltál ilyet? Máskor rakd el jobb helyre, ha ennyire zavar...
2017. dec. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
84%

Szomorú, hogy nálatok erről szól a karácsony, hogy ordibálsz a szerencsétlen három évessel...

Nekünk régen, anyukám mindig vett egy zacskóval, amit még karácsony előtt meg lehetett enni. Arra meg senki nem kért hogy 5000 forintosat vegyél.

2017. dec. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
71%

:) szerintem kicsit túltolod. Jo.. El lehet nekik mondani, hogy mertekletesseg meg türelem.. De mi is felzabaltuk anno allandoan. ;) anyám egy ido utan tanult belole es a munkahelyen tartotta... csak karácsony elott hozta haza par nappal.


Egy biztos, vagy kettő.. Jo fajtat vettel, ha mar ilyen kapos.. A masik meg, hogy ne veszekedjetek ilyen szarsagon.

2017. dec. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
77%

Uh, egy kicsit merev vagy ebben a dologban. Szerintem nem tettek annyira rosszat, hogy így megalapozd a karácsonyukat. Én is ettem karácsony előtt szaloncukrot, de akkor anya velem együtt ette sokszor, nem üvöltözött miatta.


Ha ez ilyen nagy probléma, én vennék 1 doboz Milkát és jól elrejteném, hogy a gyerekek ne vegyék észre, hol van. Adnék nekik minden advent vasárnapján pár darabot belőle, vagy minden vasárnap eggyel többet. A fára pedig veszel külön szaloncukrot, amit szintén jól elteszel. Ha mégis megtalálnák, és ennének belőle, akkor nem lenne szaloncukor karácsonyig.


Azzal, hogy ilyen vagy, nem teszed túlságosan meghitté ezt az ünnepet.

2017. dec. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!