Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tényleg egy házisárkány vagyok?

Tényleg egy házisárkány vagyok?

Figyelt kérdés
A karácsonyfára vettem a doboz Milka szaloncukrot, ez ugye majdnem 5000 Ft. El voltak téve a kamrába, ma véletlenül vettem észre, hogy a gyerekek rájártak és megették az összeset!! Csak üres papír van a dobozban, talán 1-2 szem. Nagyon kiakadtam, és eléggé kiosztottam őket, és elkoboztam az összes Mikulásra kapott édességüket, meg ma nem nézhetnek tévét, és megmondtam, hogy nem veszek újat, nem lesz a fán. A férjem meg rám van kiakadva, szerinte elfelejtettem milyen gyereknek lenni, ezt minden gyerek megcsinálja, és minek büntetgetem őket ezért, meg miért kiabálok. Tényleg nincs igazam?
2017. dec. 17. 11:53
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
69%
Tényleg nincs. Elmebeteg vagy ha ezen kiakadsz.
2017. dec. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
66%
9 vagyok.. Amúgy az igazi karácsonyi szaloncukor terror az volt nalunk amikor nem en a húgommal, hanem apám kutyája talalta meg egy évben a komplett szaloncukoradagot. De vagy ket kilot. Persze, hogy felzabalta na.. Aztán a nappali közepére kiokadta az egészet papirostol. Szóval.. Fogd fel inkabb poénnak. En inkabb orulnek h van egy kis csibeszseg a gyerekekben es max jo alkalom ez egy "elbeszelgetesre" de nem a buntetesre.
2017. dec. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
85%
A Szamos szaloncukrot ették meg a gyerekek, ma vettem észre, 6 darab maradt belőle. Nem akadtam ki, megettem a maradékot :D Holnap hozok és jobban elrejtem
2017. dec. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem is túlreagáltad de ha ennyire fontos volt, miért nem raktad el? Ha baj az ára, miért nem vettél olcsóbbat?

Amúgy megmondom neked, a Milka mogyorókrémesét felbontottam, én csak meg akartam kóstolni és nem tudtam abbahagyni 😂 nálunk marad a fára Bonbonetti, az is finom (na jó nem a mogyorókrémes milka azért) de jóval olcsóbb azért.

2017. dec. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
59%

Szinte elképesztő. Inkább a fára lógatnád, ahelyett hogy a gyerekeidnek adnád. A fára miért is nem jó a párszáz forintos? Vagy inkább azt egyék a gyerekeid? Mert gondolom a fáról sem ehették volna,csak nézhették volna, igaz?

Ha más dolgokban is így reagálsz,akkor igen, házisárkány vagy, nem irigylem sem a férjedet, sem a gyerekeidet és az a véleményem, hogy vagy azért vagy ilyen mert az egész világon semmi lényeges bajod nincsen és ez az ilyen és a "nemdobtaaszennyesbe" típusú gondok az egyetlenek amik megrengetik a világodat, vagy éppen hogy nagy bajaid vannak és az ilyen apróságokon töltöd ki. Az fix hogy valamelyik fennáll,normális ember ENNYIRE nem akad ki ezen.

2017. dec. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
76%

Sose teszek a fára cukrot főleg nem 5000 ftosat amit csak nézegetni szabad.

Örülj neki, hogy jól esett a gyerkőcöknek meg főleg annak, hogy megteheted, hogy meg vedd.

Én nem büntetném ilyenért őket.

2017. dec. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
28%

Most én meg leszek kövezve, de szerintem ez nem normális, ez lopás, hiszen elvették azt, ami nem az övék.


És nem, nem minden gyerek csinált ilyet. Én soha nem nyúltam olyan dologhoz, ami nem az enyém, mi a tesómmal így lettünk nevelve, és hogy ha akarunk valamit, akkor kérdezzük meg, hogy szabad-e.


Én, ha nem is kiabáltam volna, de biztos elbeszélgettem volna velük és büntetést is kaptak volna, de nem az 500 forint vagy 5000 forint miatt, hanem maga a tett miatt.

2017. dec. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
82%

En is ilyen vagyok.

Nalunk az a termeszetes hogy veszek szaloncukrot magunknak is korabbra es nem csak a fára! Lehet majszolgatni nehogymár csak 24-26-an lehessen enni szaloncukrot!!plane ahol gyerek van.

2017. dec. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
76%
17 nehogymár otthon lopasnak szamitson hogy eszik a gyerek..ez durva. Ismerosom gyereke a kristalyukorra jart rá az lopás? Lop egy 3 eves..? Na nemá..
2017. dec. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
19%
Igen, mi is megcsináltuk gyerekként, de meg is kaptuk érte a szidást, büntetést. És nem tartottuk érte házisárkánynak anyut. Tudtuk, hogy nem szabad.
2017. dec. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!