Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nálatok is hisztisebb, nyűgüse...

Nálatok is hisztisebb, nyűgüsebb a gyerek, ha az apja is otthon van?

Figyelt kérdés
Nem értem miért van ez, nagyon szereti az apját, sokszor keresi, emlegeti, nagyon örül neki, mikor hazaér. Mikor csak ketten vagyunk nyugi van, szépen eljátszunk, mesét olvasunk, eljátszik egyedül, egész nap semmi baj nincs vele. Mikor hazaér az apja akkor meg kezdődik a vinnyogás, nyűgölődés mindenért. És nem csak délutánra, hétvégén délelőtt is ez megy, mikor itthon van, elaltatni is alig lehet, mikor csak velem van meg szépen elalszik magatól. Ez miért van? Nagyon jó lenne változtatni rajta, jön a karacsony, majdnem 2 hetet itthon lesz apa is szabin, nem szeretném, ha egész nap hiszti menne. 20 hónapos kisfiú.
2017. dec. 20. 06:58
 1/6 babyboom567 ***** válasza:
83%

Kedves Kérdező!


Nálunk is ez van.

Azért mert apa következetlen,és neki nem fontos a napirend,meg "jajhagyjadmárnesírjonadodaneki/majdkésőbbalszik/neittazüzletbensírasd/majdmáskortanítod"

És a gyerek ezt tudja,kihasználja.Miénk 1 éves


Kitartás

2017. dec. 20. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
6 és 3 éves lányaim vannak. Ugyanez van nálunk is. De még soha nem jöttem rá az okokra. Az első válaszoló most fényt gyújtott a fejemben. Mintha az én férjem jellemezte volna. És teljesen igaza van. Pl. tegnapelőtt este: Gyerekek már félig alszanak, apa hazajön. Szólok, hogy halkan jöjjön be. Csajok már ugranak is ki az ágyból, apa is örül. Mert apa kibírja azt az 1 órát, amivel később alszanak el. És nekem jut a reggel, ahol nem akarnak felkelni, hisztisek, nyűgösek egész nap. Majd este apa jön és minden happy.
2017. dec. 20. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%

Nalunk is mehezebb ha itthon az apja.21 hos,fiu.

Pedig parom 2 napot megy,2napot pihen.tehat az elejetol sokat van itthon.alig varom,hogy vegre menjen dolgozni.ha nincs itthon olyan egyszeruek a napok.mikor itthon van akkor meg miden osszecsuszik,nehezen megy.

Pont forditva kellene lennie.

2017. dec. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem, inkább csak túlpörög néha. Addig volt nyűgös, hisztis, míg az apja nem foglalkozott vele "aktívan". Ez alatt azt értem, hogy 10 percet játszanak, beszélgetnek miután hazajött. Amíg úgy állt a dolgokhoz hogy ő fáradt, éhes, tálaljam a vacsorát és csitítsam a gyereket, mert az a dolgom, addig nálunk is ment a műsor.

Miután megértette, hogy ha a fejem tetejére állok akkor sem tudok újjat mutatni a kicsinek este 6-kor, miután egész nap együtt voltunk és igazából ő hiányzik neki, azóta mindenki nyugodtabb.

2017. dec. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

ma 09:59

Igen, szeirntem inkabb nalunk is erről van szó... Akarmit is csinalok már delutan a gyerekkel, ő csak az apját nyuzna, maszik ra, hivja sétálni, ha beszelgetünk vinnyog... Ő meg menne atoltozni, tusolni, enne, leülne kicsit telefonozni, netezni, pihenni, a gyerek meg probalja felhivni magara a figyelmet... Csak ilyenkor nem tudom mi a megoldas, az is normalis, ha ő pihenne kicsit munka utan és nem ugrik a gyereknek mindenre, de szerintem is többet kéne foglalkoznia vele...

2017. dec. 20. 10:23
 6/6 anonim ***** válasza:
5#nem akarok bàntó lenni, de te is szerintem egèsz nap talpon vagy ès megèrtem hogy ő is fàradt munka utàn és inkebb pihenne. De szerintem is többet kène foglalkoznia a gyerekkel. Pl. gondoljatok bele, ha óvodàs vagy kèsőbb iskolàs lesz, akkor nem foglalkozik vele majd senki? Belegondolt nèhàny apuka hogy ovis kortól anyuka is dolgozik ès ő is fàradt munka utàn de el kell hozni a gyereket, be kell vàsàrolni, meg kell főzni a vacsoràt, jàtszani vele, megnèzni a leckèt. Elhiszem, hogy nehèz, de apukàk nem gokdoltak ebbe bele mikor úgy döntöttek jöhet a gyerek? Most nem a te pàrodat akarom bàntani, de sok csalâdnàl ezt tapasztalom.
2017. dec. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!