Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, akik tanultok,...

Anyukák, akik tanultok, hogyan és mikor teszitek ezt?

Figyelt kérdés
Második diplomámat csinálom, 2,5 hónapom van az államvizsgáig. Ti mikor tanultok? Milyen módszerrel?

2017. dec. 21. 16:21
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Megmondom őszintén, hogy én is este tanulok. Próbáltam hajnalban kelni, az se ment. Nappal amikor a gyerek ébren van Vele szeretnék foglalkozni, de amúgy is olyan az anyag, hogy képtelenség lenne úgy tanulni, hogy közben a gyerek ül mellettem. De államvizsga előtt 4-6 héttel abba fogom hagyni a munkát. Van még esetleg valami jó módszeretek tanulásra?
2017. dec. 22. 09:20
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Reggeli közben előttem egy kis jegyzetfüzet, telefonon olvasom, amikor wc-re megyek, mp3-ban hallgatom, amikor mosogatok vagy takarítok és apával játszanak, hallgatom a BKV-n is, ha megyek valahová, altatáskor is tanulok (ha a kezemben van és sétálok fel -alá, akkor mp3, ha ágyban fekszik, és úgy alszik, akkor papíron), hajszárítás közben füzetből, este pedig amikor elcsendesedett minden, akkor még min. 3 órát tanulok, éjfélkor fekszem, 6kor kelek. 6 óra kell, hogy aztán bírjam tovább. Minden holtidőt és lehetőséget megragadok a tanulásra. Napi kb. 4-5 óra összejön. Csak tudatosan fel kell rá készülni (hétvégén felmásolom az mp3-akat és anyagot telefonra, jól olvasható vázlatokat írok, stb.) és akkor hétköznap megtanulom. Amikor suliban vagyok, akkor is tanulok, nem szórakozom szünetekben, ebédidő alatt is olvasok. Sokat kell tanulni, csak így tudom megoldani.
2017. dec. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Utolsó milyen szakra jársz?


Én tanári mesterkepzesre jártam pici baba mellett, őszinte leszek. Mindent egy nap alatt bevett a fejem, de egy nap alatt ki is ment kb. Vizsgaig tudtam az anyagot

2017. dec. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Pszichológiára járok. :)
2017. dec. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm Kedves Anyukák a válaszokat. Közben elsodort a Karácsony:). Azt sajnos nem tudnám, hogy csinálni, hogy akkor tanulok amíg a gyerek játszik, mert nem szeretném tőle elvenni az időt meg nem is olyan a tananyag, amit közben meg lehet tanulni. Még szívesen olvasnék tapasztalatokat.
2018. jan. 1. 07:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!