Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » SOS - méhsüllyedésem van és...

SOS - méhsüllyedésem van és teljesen leszállt. Hova fordulhatnék ha mindenhonnan elküldenek? Mit csináljak addig?

Figyelt kérdés

Lehet itt többen olvassátok.

Szülés után méhsüllyedésem lett, de nem foglalkozott vele a doki. Pár hete megnézett és azt mondta látatlanban (!) hogy á szerinte nincsen baj, mint gondolom. Ma wc-zés után ahogy megtöröltem, éreztem a gombócot a bőröm alatt, teljesen leszállt!!! Az Sztk elküldött, hogy csak kismamákat és vérzéses betegeket fogadnak időpont nélkül, a kórházban is beutaló kell ottani orvostól.


SZEGÉNY EMBEREK HOVA MENNEK ILYENKOR? Meg is dögölhetek ha rajtuk múlik.


Illetve: akinek volt ilyen, mi segíthet a vizsgálatig? Fekvés??? Van egy 1 évesem 😭



2017. dec. 22. 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

Ha valóban méhsüllyedésed van, az nem egy akut teendőt igénylő állapot és jó eséllyel csak műtéttel korrigálható. Az ünnepek környékén pedig jellemzően sehol nem végeznek elektív műtéteket, ill. ha végeznek is, a helyek már biztosan beteltek. Tehát hiába is mész el most azonnal orvoshoz vele, úgy sem fognak rögtön műtőasztalra tenni.

Egyébként nem tudom hova valósi vagy, Szegeden pl. nem ünnepnapokon ugyanúgy van ambuláns rendelés, mint az év többi részében, nem csak sürgősségi ellátás van, és nem kell sem beutaló, sem időpontkérés, csak marha sokat kell várni általában. Egyébként nőgyógyászati rendelésre beutaló sehol nem kell, tehát nem érte, hogy hogy lehet az, hogy "a kórházba is beutaló kell az ottani orvostól".

2017. dec. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"Meg is dögölhetek ha rajtuk múlik."


Azért egy méhsüllyedés nem a két héten belül halálhoz vezető állapot. Elhiszem, hogy marhára rossz, kellemetlen, de attól még akkor sem sürgősségi ellátás, nem igényel azonnali megoldást, tehát ha műteni kell, akkor majd kapsz egy időpontot január/február környékére.

2017. dec. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi bajod, nyugodj meg. Majd ev elejen elmesz es kapsz idopontot mutetre. Nehezet ne emelj meg ne most kezdj el maratonra edzeni, de amugy nem kulonosebben kell vele foglalkozni, csak nyilvan kellemetlen, de most ez van. Ezt a kis idot kibirod, koncentralj az unnepekre, a csaladra, a picire.
2017. dec. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom hová valósu vagy, de nézz utána hátha van felétek kriston intim torna tréner. Ő is tud egy kicsit segíteni. Megszűntetni ilyen fokon már nem tudja, de míg nem kerül rád a sor a műtéthez addig is kicsit javít a helyzeten. Nekem szerencsére nem volt nagy fokú a süllyedésem a szülések után, de a doki rögtön szólt, hogy kezdjem el a tornát, mert ezzel meg tudom előzni a műtétet.

Nálad ez már szerintem elkerülhetetlen a tüneted alapján, de a torna mint írtam addig is enyhíthet egy kicsit.

2017. dec. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia, én hasonlò problémával a G1 intézetben jàrtam P. Szikszay doktorùrnál. Keress rá, hogy Gyno Protect hüvelysùly.

Nekem hòlyag és végbélsérvem lett a szüléstôl, méhsüllyedés nem, a doktorùr állapította meg. Durva vákumos szülêsem volt, ez okozta.

Én személy szerint a hüvelysùlynál a kriston intomtornát hatásosabbnak èreztem, ill az eltelt idô is sokat segített.Most megint terhes vagyok, el sem tudom képzelni mi lesz majd megint szülês után...

2017. dec. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!