Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kihez fordulhatnék segítségért?

Kihez fordulhatnék segítségért?

Figyelt kérdés

Egyedülálló kétgyermekes anyuka vagyok. Pár nap múlva ott fogunk tartani. hogy utcára kerülünk, mert nem tudom kifizetni az albeérletet.

Kerestem munkát, elintéztem a bölcsit, szóval ez után sínen lennénk, mert ha úgyvan akár vállnék mellé másik munkát is, mert amíg a gyerek bölcsibe van, ráérek.

Szóval az ehavi lakbért kellene valahogy összekaparnom, de senki se tud segíteni.

A szüleim isznak, a családsegítő nem tud segíteni, az önkormányzatnál csak lehülyéztek kb...kölcsön nem tudom, kitől kérhetnék. Semmilyen pénzintézet nem ad hitelt a gyesre.

Hova fordulhatnék? :(


2017. szept. 16. 15:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Haladékot kérni a tulajtól?

Vöröskereszt vagy hasonló segélyszervezet a lakóhelyeden?

Az önkormányzat miért nem ad semmit, azért valamilyen rendkìvüli segéllyel szoktak segíteni.

Rokonok?

Gyerekek apukája?

2017. szept. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Valami nagyobb értéket, bútort, ékszert valamit sos eladni?
2017. szept. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Kérj az eddigi tartozasra reszletfizetesi kedvezmenyt hogy az aktualis lakber mellett mindig torleszted.plusz eladni eladni, plusz csalad baratok
2017. szept. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Próbálkozz a Baptistáknál, vagy a Karitásznál.
2017. szept. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%
A provident ad hitelt gyesre is.
2017. szept. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Kb semmink sincs. Sajnos nemrégiben nulláról kezdtük az életünket. Csak ruhákkal jöttünk ide meg pár játékkal. Semmi értékesünk nincs.

Segélyt nem adnak, mert nem tudom igazolni mennyit költök lakhatásra, az anyaotthon televan...

A provident elutasított.

2017. szept. 16. 16:13
 7/9 anonim ***** válasza:
71%

Tulajjal nem tudnád megbeszélni?

Barátok, barátnők, gyerekek apukája?

Mondjuk az önkormányzat is jópofa. Jegyzővel, polgármesterrel nem beszéltél? Nem tudom mekkora településen laksz, hogy mennyi idő mire kapsz időpontot.

Mikor kezdhetsz a munkahelyeden?

2017. szept. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ehónap 25. Sajnos egyáltalán nincs senkim, aki segíthetne.
2017. szept. 16. 17:47
 9/9 anonim ***** válasza:
71%
Gyerejoletiseket hivd fel hetfon.Nezd meg a neten h a te megyedbe mi a telefonszamuk.Elmondod ugyanezt oj segiteni fognak hidd el!!
2017. szept. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!