Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Dolgozó, tanuló anyukák...

Dolgozó, tanuló anyukák válaszolnátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Akik munka és kisgyerekek mellett tanultok, hogy osztjátok be az időtöket, hogy minden területen helyt álljatok?

Mit mikor csináltok?

Köszönöm!



2017. dec. 27. 13:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Kisfiam 15 hónapos múlt, szeptemberben mentem vissza újra az iskolába (estire természetesen), májusban erettsegizem de én nem élem meg tragédiaként. Heti 2 napot kell mennem 3-4 óra hosszára és az esti fürdésre itthon vagyok. Ha a férjem dolgozik akkor anyukám vigyáz a kisfiamra ha nem akkor természetesen ő. :)

Fiatalon szültem, tervben van a kistesó is csak azért várunk még, hogy a májusi érettségin ne legyen rosszul (annál is jobban mint amennyire leszek :D ) Én úgy vagyok vele, hogy most lesz két csodálatos gyermekem (a második mellett szakmát szeretnék elvégezni) utánna előttem lesz az egész élet, hogy dolgozzak. (Azt azért hozzá tenném, hogy 16 éves korom óta dolgoztam esti iskola mellett.) :)

Jaa... a háztartást és a tanulást úgy hozom össze, hogy van egy hiper szuper járókánk azt tele rakom játékkal, kisfiam 1,5-2 órát is el játszik egymaga. :)

2017. dec. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem értem miért válaszolnak erre a kérdésre olyanok, akik nem dolgoznak. Munka és család mellett tanulni egyáltalán nem olyan, mint amikor még otthon van az anya a babával és úgy tanul. Ég és föld a különbség a két szituáció között.
2017. dec. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Két kisgyerek és 8 órás munka mellett bakker nagyon leszív egy másfél éves emelt szintű tanfolyam, ami teljesen más, mint amilyen területen dolgozok. És azért lepontozni, mert soknak találom...... gratulálok.

Egy gyerekkel otthon, és mellette tanulni, hát az sétagalopp...

2017. dec. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!