Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Most miert baj, ha nem engedem...

Most miert baj, ha nem engedem a pici babamat villamosozni?

Figyelt kérdés
Annyian vannak rajta..es o ugysem elvezi.. anya meg erre azt mondta, unnepronto vagyok es besertodott. Mi nem a varosban lakunk, mindig autoval jarunk en se szeretek villamosozni. De ugy besertodott, mint egy oteves.. mondtam neki majd, ha nagyobb lesz.A Az adventi villamosra gondolok. Tavaly is telthaz volt rajta.
2017. dec. 30. 12:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%
Mennyi idős a baba?
2017. dec. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%

Mond meg neki nem akarod hogy valami betegséget összeszedjen.

Most az enyhe idő miatt nem pusztulnak ki a vírusok, még egy bevásárló központba is mindenki köhög-tüsszög, nem hogy egy zsúfolt villamoson.

Plusz ha pici baba akkor fel se fogja, ez anyukádnak lenne öröm nem egy babának.

Majd lenyugszik, te vagy az anyja, ha nem akkor nem.

2017. dec. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
48%

Adventi villamos ilyenkor? Már vége a karácsonynak.


Egyébként ha kicsi, úgy se élvezi. Ha neked se vágyad felesleges erőltetni.

2017. dec. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Mondtam, hogy virusok vannak, mi is betegek voltunk, de erre annyit mondott, hogy vigyazzal ra te..mint egy oteves es sokkal idosebb tolem. Komolyan..
2017. dec. 30. 13:16
 5/13 A kérdező kommentje:
6 hos
2017. dec. 30. 13:16
 6/13 anonim ***** válasza:
74%

6 hónapost felesleges!

Talán jövőre

2017. dec. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%
Teljesen felesleges. Még talám jövőre sem élvezné nagyon. Én sem engedném.
2017. dec. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
84%

6 hóst tényleg felesleges! Tényleg sokan vannak rajta, babakocsival fel sem férnétek.

Én gyerekeim is szeretik egyébként, jó szórakozás de csak ha nagyobb lesz. Enyémek 8 és 6 évesek. Talán jövőre vagy utána is bőven elég elvinni.

2017. dec. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
53%

6 hónaposnak felesleges.

Én pl utálok vonatozni, lányom imád, szoktunk csak úgy. Gondolom azért a kedvéért kesobb megteszed.

2017. dec. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Lehet most én leszek itt a felelőtlen anya, de én már 2 hetesen decemberben jártam Vele társaságba, bkv-val is jártunk (város közepén lakunk, állandóan dugó van), jártam be a munkahelyemre, ami egy kórház. 15 hónapos a kislányom és soha nem volt beteg. Szerintem akkor alakul ki a megfelelő immunrendszer, ha viszi az ember magával. Nehogy később kapjon el mindent.
2018. jan. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!