Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor vágtátok le először...

Mikor vágtátok le először babátok haját?

Figyelt kérdés

Kislányom 16 hós, a babahaja (vagy nem si tudom, az-e) már elég hosszú, kezd a szemébe lógni, viszont alatta nagyon sok, rövidebb haj van, mintha 2 részletben nőtt volna. Fel szoktam neki kötni, hogy ne lógjon a szemébe, de nem tudom, nem lenne.e jobb, ha visszavágnám, és egyhosszú lenne az összes. Linkelek képet, kb milyen most neki. Ti mikor vágtátok először? Ti, vagy fodrász?


Kb ilyen, vannak hosszabb és rövidebb tincsek, 2 "méretben"

[link]


2018. jan. 2. 23:42
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
kislányomnak ennél már hosszabb kb 2cm-vel, de 'stílusra' ilyen
2018. jan. 2. 23:43
 2/11 anonim ***** válasza:
Unokahúgomnak olyan nagy haja volt, hogy 9 hónaposan fodrászhoz kellett vinni, ahol rendesen csatokkal feltűzve vágta a fodrász több lépésben.
2018. jan. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
15%
2 éves kora után már a lapockájáig ért, itthon 0ás géppel.
2018. jan. 3. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%

Ha ilyen szögegyenes lenne a haja, akkor megigazgatnám a helyedben, de rövidebb babahajak mindig lesznek.

Kislányomnak loknisan göndör, így a kisebb egyenetlenségek nem látszanak ill. szépen összenőtt a hossz. Már nem baba, de így még nem volt vágva neki. 2 éves, vizesen derékig ér, egyébként meg váll alá. Csak ovi előttvtervezem fodrászhoz vinni.

2018. jan. 3. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%

Kisfiamnak 10 hónaposan.

Érdemes megigazitani mert kicsit erősödbi fog(nálunk nem jott be,de a családban másnal megerősödött a haj)

2018. jan. 3. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
57%
Fiú, kb. 10 hósan. Onnantól rendszeresen.
2018. jan. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
és szerintetek mindenhonnan vágjak, vagy csak elöl? Fodrászhoz hiába is vinném, nem sok jó sülne ki belőle...
2018. jan. 3. 11:11
 8/11 anonim ***** válasza:
57%
17 hós a fiam, még nem volt vágva, de már kezd a szemébe lógni, így nemsokára fodrászhoz visszük. Én tuti nem fogom itthon elcseszni a haját, hogy aztán hónapokig hülyén nézzen ki...
2018. jan. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8hós volt a fiam, nagy hajjal. Fodrász vágta és vágja én.nem kisérlem meg
2018. jan. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

15 hós a kislányom neki is a szemébe logott a haja engem ez nagyon idegesitett

aztán fogtam az ollot (hajvágo ollot) s kicsit egyenesen levágtam belöle csak a bretonjábol aztán elvittem egy fodrászhoz,hogy vágjon ki a hajábol mert hosszú volt a haja. És mindig hozzá viszem a gyerekeimet,a nagyobbik fiam oda jár.

2018. jan. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!