Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mikor vágtátok le a fiatok...

Ti mikor vágtátok le a fiatok haját először?

Figyelt kérdés

8hós a fiam a fufruját már 2x levagtam kicsit mert belelóg a szemébe hátul viszont nem hosszú neki.

Hogyan vagtátok le a haját?

Nem akarom hogy olyan rövid legyen neki nagyon helyesnemtartom amikor mondjuk be van zselézve vagy állítva a fiúk haja.


Persze nem akarom hogy hosszú legyen ne ertsetek félre



2013. jún. 27. 20:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

8 hós a fiam, 3-4-szer vágtuk neki már a haját. Géppel vágjuk, legutóbb már csak igazítottuk, most felül hosszabb (3-4 cm), körben rövidebb (1-2 cm).

Nem igazán értem a zselés mondatodat, de én nem akarom zselézni a babám haját, nekem az nem tetszik.

2013. jún. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

6hónaposan géppel kb 5mm-re


8hónaposnak hajzselé ??? inkább nem írok többet...

2013. jún. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

8 hónaposan hajzselé? Hát, én fodrász vagyok,de ilyet én még nem hallottam pályafutásom alatt.

Egyébként 10 hónapos kisfiamnak még nem vágtam.

2013. jún. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem most akarom neki zselezni dehogy is.

Majd ha nagyobb lesz óvja vagy még nagyobb

Csak nemtudom milyenre vágjuk ke a haját

2013. jún. 27. 21:27
 5/11 anonim ***** válasza:
májusban volt 2 éves a fiam, múlthéten vágtuk le neki először.
2013. jún. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Már elmúlt 15 hónapos, amikor először levágtam. Ollóval. Nem volt egyszerű, de egész jó lett.:)

A következő esedékes hajvágásnál megkérdeztem az itteni tapasztal anyukákat, legtöbben a hajvágó gépet és a fodrászt ajánlották. Én vettem egy gépet és 3 perc alatt levágtam. Nagyon jó lett!:) Hátul és oldalt egész rövid, fent és elöl picit hosszabb. Olyan, mintha fodrász vágta volna. A gép kb. 5000. Ft volt, teljesen biztonságos, nem hangos. És nem használunk zselét.

2013. jún. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A fiamnak nem sok haja van így ránézésre,de hosszú szálak és annyira selymes,olyan cuki! Én nem tudom,hogy mikor fogom rászánni magam,hogy levágjuk. Imádom,amikor össze-vissza áll neki :) bocsi az offért,csak látom sokan már korán levágták,nektek hosszú/sűrű volt a haja? Azért vágtátok le,mert a szemébe lógott,vagy más ok miatt? Csak éérdeklődöm,mert én is játszok a gondolattal.
2013. jún. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
6. vagyok. Én azért vágtam le, mert neki is olyan kis selymes, vékonyszálú a haja, de elöl már szinte el kellett volna csatolni, hátul kezdett a nyakába lógni, lelapult, olyan kis igénytelennek nézett ki. Aztán egy héten egymás után 3x is megkérdezték a vagányan öltöztetett fiamra, hogy kislány-e, ez megadta végső lökést.:) Egyébként az első tincset összegumiztam és eltettem emlékbe. Mint a lányomnál is.
2013. jún. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

12 honapos volt, amikor olloval le lett vagva eloszor. mar korabban is rafert volna, de sajnaltam a hajacskajat. :) de mar nagyon belelogott a szemebe. ez utan 14 hosan is vagattuk, majd 16 honaposan mar geppel. jobb is igy neki, nagyon izzadekony a kis feje.


17hos

2013. jún. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
5ös vagyok. A fiamnak nagyon sűrű, göndör haja volt, ami a válla alá ért már és ebben a melegben megsült alatta, állandaóan csöpögött belőle a víz.
2013. jún. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!