Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 18 hetes terhes vagyok és...

18 hetes terhes vagyok és nagyon rosszul vagyok ha elmegyek valahova mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Nem nagyon járok sehova természetesen nem úgy értem hogy orvoshoz és egyéb babámmal kapcsolatos vizsgálatokra stb hanem nem nagyon szoktam kimozdulni itthonról

mikor pedig kimegyek/ elmegyek valahova rosszul vagyok ver a víz, remegek, elsötétül minden és hányingerem van

Elég sokszor előfordult már ez

Mással is?

mit jelenthethet? Van akivel előfordult ilyen?


2018. jan. 17. 12:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Én 26hetes terhes vagyok. Általában ha nem eszek mielőtt kimegyek akkor vagyok hasonlóan. Meg akkor ha tul melegen öltözöm. Mindig vigyél magaddal kicsi csokit vagy szőlőcukrot. Olyankor ideiglenesen kisegit a bajból.
2018. jan. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Vagy az amit az első ír de lehet pszichés eredetű probléma is pl pánikbetegség.
2018. jan. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen én is pánikrohamra gondolok.
2018. jan. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!