Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt más is aki extrém...

Van itt más is aki extrém ritkán van együtt a párjával szülés óta?

Figyelt kérdés
Most nem arra gondolok hogy az első 6 hétben vagy az első pár hónapban, hanem hogy van e itt olyan akinek a gyerekvállalás első pár évében drasztikusan lecsokkent-, vagy teljesen eltűnt a szex a házasságából. Miért, mitől, milyen volt előtte...mesélnél erről és a kapcsolatotokról?
2018. jan. 18. 21:12
 1/9 anonim ***** válasza:
43%

Szia. Nálunk igy van ez... a szülés után 2 hónappal voltunk újra együtt először.

Gond "csak" annyi van nálunk, hogy az éjszakázás (4 óránként még etetek) kikészit. (10 hónapos a babánk)

Napközben mire aludnék, itthon van a nagyobbik gyerek. Vele tanulok minden nap...

Szóval általában győz a fáradtság.

Párom egyenlőre jól viseli.... de nem szólhat, mert a próbálkozás időszakában sokszor ő hárított fáradtságra hivatkozva.

Szóval olyan ritkás, de teljesen kielégítő a házas életünk :-D

2018. jan. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én 16 honapja szultem. Ez ido alatt egyszer volt szex. Amugy en is telejsen jol megvagyok igy a let gyerek utan este 10kor csak alvasra vagyom es reggel 5.30kor kezdodik a muszak veluk.
2018. jan. 19. 06:58
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Sajnos,azt be kell látni,hogy a spontán szex a múlté.Tudatosan alkalmat kell teremteni,akkor is,ha nagyon fàradtak vagytok.Kell az intimitás,hidd el.
2018. jan. 19. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nálunk nincs ilyen gond, csak bíztatni szeretnélek! Hidd el meg fog jönni hozzá a kedved, még ha eleinte nincs is. Mindkettőtöknek szüksége van rá és feszültséglevezetésre tökéletes. Képzeld a 1.5 évesem korábban sem volt jó alvó, de szeptember óta felcseréli a nappalt és az éjszakát. 22-24 között alszik és reggel 6-8 között alszik vissza, egészen 15ig általában. A férjem meg 6-14ig dolozik. De megőrülnék ha nem lehetnénk együtt.
2018. jan. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%

11 hónapos a fiunk.

Nekem kell éreznem, hogy nem csak anya vagyok, hanem feleség, kívánatos nő is. Igen, sokszor fáradt vagyok estére, de muszáj kicsit 'erőltetni ", egyre jobb és jobb lesz. Szex nélkül hosszú távon nem működik a házasság.

2018. jan. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Hat en egyenlore ugy erzem hogy nyug az egesz, az alkalom teremtes is,a ferjemen is azt latom hogy hagyjam mar beken ne terheljem még ezzel is....hozza kell tennem hogy mi gyerek elott is max havonta egyszer ketszer voltunk egyutt.

Igen en is eddig azt gondoltam h valami nincs rendben es igy nem mukodhet egy hazassag de azota egyre tobb cikket latok arrol hpgy bizony nem ritka h9gy a hazastarsak elete egy ido utan szex mentessé valik...es ez kivancsiva tett hogy vajon tenyleg masok is jarnak e ilyen cipoben..

2018. jan. 19. 13:12
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát én is megőrülnek ha nem lenne szex.

Nekem is kell h nő is lehessek akit kíván a férje!

Igaz h mikor még nem volt gyerek többet voltunk együtt,még a várandósság alatt is!most h van a gyerek,Férjem is többet dolgozik,baromi fáradtan jön haza este(8 után) így kevesebb van már (olyan heti 2) de Megértem!

A szülés után alig vártuk h leteljen a 6 hét annyira vágytunk már egymásra :D

2018. jan. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
En enelkul is nonek erzem magam ugyis kezel. Azt nem mondnam hogy nemtelenek lettunk egymas szamara csak valahogy elvesztettuk az erdeklpdest szex irant. Mar jobban oruljnk egy jo filmnek vagy egy nagy beszelgetesnek vagy ha eljutunk etterembe. Nem reg wellnessezni vpltunk 2 ejszakat de abban a harom napban sem voltunk egyurt pedig ennel jobb alkalom nem kell ra de valahogy annyira orultunk hogy nincs semmi kotelezettseg...valahogy most a szexet is annak erzem..es gondolom o is...ezert nincs libido
2018. jan. 19. 17:12
 9/9 anonim ***** válasza:

#5 vagyok

Az első házasságom ebbe ment tönkre. Három gyerek, remek kapcsolat, igazi barátok és szülőtársak voltunk- szex nélkül. Tényleg jól működött minden, a szexen kívül.

Sokszor megbeszéltük, hogy jobb nekünk így, működik ez így.


Aztán előbb neki, aztán nekem is jött valaki, akivel nagyonis kellett a szex...

Elváltunk.


Nehez ügy, mert erőltetni nehéz, nehéz visszahozni a szenvedélyt. De muszáj!

2018. jan. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!