Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem lehet gyerekem, mit lehet...

Nem lehet gyerekem, mit lehet ilyen esetben tenni? 28f

Figyelt kérdés
Nincs szervi problemam (impotencia), de nem lehet gyerekem...el vagyok keseredve, nem tudom hogyan tovabb, mit akarok az elettol ezek utan.... akik hasonlo helyzetben vannak hogy elik meg? Ugy erzem h fel kell forgatnom az eletem, hogy uj ertelmet talaljak, de nem fogok :/
2018. jan. 19. 10:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
62%
Ha egyszer az utadba kerül egy szimpatikus egyedülálló anyuka egy szimpatikus gyerekkel, mindenki boldog lesz :). Én terhesség alatt maradtam egyedül. Már látszott is rendesen, amikor a párommal kapcsolatot kezdtünk. Pedig ő egyébként nem is akart gyereket. A kisfiunkat pedig teljesen sajátnak érzi és teljesen idilli kapcsolatuk van. Ez is egy lehetséges forgatókönyv.
2018. jan. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Koszi #11-es. Ezzel nagyon sokat segitettel, ez szamomra is elfogadhato lenne. De ugysincs olyan szerencsem mint a parodnak :)
2018. jan. 19. 14:05
 13/17 anonim ***** válasza:
miért nem lehet gyereked? nem lehet, hogy kezelhető a probléma?
2018. jan. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
72%

“Ezzel nagyon sokat segitettel, ez szamomra is elfogadhato lenne. De ugysincs olyan szerencsem mint a parodnak :)”


Pfff, ha neked ez a szerencse, akkor jó hírem van: tömegével vannak olyan nők, akik a rosszfiútól teherbe estek, az illető röhögve kidobta őket, és aztán kétségbeesve vadásznak azokra a balekokra, akikre azelőtt egy pillantást sem pazaroltak. Nevelhetsz annyi kakukkfiókát, amennyit akarsz, minden évben másikat, ha úgy tetszik.

2018. jan. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
90%

Először is tedd tisztába az érzéseidet,gondolataidat.

A férjem meddő.

Első perctől elfogadta a helyzetünket.

Miért?

Mert nem ő tehetett a meddőségről.

Egy súlyos betegség miatt meddő.

Elfogadta a donoros ikszemet.

Lombik nem volt egyéb ok miatt.

Mi elindítottuk az örökbefogadást.

2018. jan. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
14. Te egy igazi rosszindulatú idióta vagy, és még büszke is vagy rá, gratulálok.
2018. jan. 21. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Miért kellett lepontozni?

Mert nem írtam le?

Csak a kérdésre válaszoltam.

Mi benne voltunk 6 évig.

Az előzményeket nem írtam.

15-ös voltam.

2018. jan. 22. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!