Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lányos anyukák! Ti is aggódtok...

Lányos anyukák! Ti is aggódtok néha hogy a lányotoknak majd mikor milyen körülmények között jön meg az első menstruációja? Hogy majd mennyire viseli meg, stb.

Figyelt kérdés

nyilván nem a kisgyerekes anyukáktól kérdezem (de persze ők is írhatnak)

hanem azoktól akiknél 1-2éven belül aktuális lesz!

Nekem szerencsém volt mert pont hétvége volt,de volt olyan osztálytársam akinek pont a suliba jött meg és hát váratlanul érte..,mert teljesen áttázott


2018. jan. 19. 12:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
83%
A mai idökben márnem ilyen inszenzitívek a tanárok.. nem fognak ráparancsolni hogy üljön ottvéres bugyiba! Te jó ég ez valami szocreál rémálom! 😬
2018. jan. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
ha a tanár tud róla akkor nem..csak vannak akik nem mernek szólni..
2018. jan. 19. 13:47
 13/18 anonim ***** válasza:
65%

Mini eü csomagja van, már idő előtt bekészítettük.

Betét, törlőkendő, tiszta bugyi, nejlon zacsi. Ezek egy általa választott müllerben vett neszeszerben. Tényleg pici de elfér benne minden.

Most már idősebb két éve van meg neki, hasfájós szed görcsoldót.

Naptárjában meg tudja ezeket a napokat jelölni

2018. jan. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szerencsèm volt mert nyàri szünet volt a suliba.

De unokahugomnak 9 évesen jött meg,szegény azt se tudta hogy mi törtènik vele,nagyon megijedt és szólt az osztályfőnökének aki férfi volt.

Kapott betét felhívták az anyját és haza mehetett.

2018. jan. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Lányomnak 10 évesen jött meg.Itthon volt hétvégén.Nagyon rosszul érintette, nagyon sírt, hogy ő ezt nem akarja.Hiába beszéltünk sokat róla, fel volt készülve elvileg de hiába fejlett a teste ha a kicsi lelke még nem volt rá felkészülve.
2018. jan. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
90%
Előre beszélni kell vele róla és akkor nem fogja megviselni. Nekem annó augusztus 20-án jött meg. Előjele nem volt és az első két napban csak barna volt. Nekem nagy büszkeség volt, Anyukám azt mondta kész nő vagyok 🤣 4.es voltam mikor megjött és 8.ig sokszor értem kellett jönni (szédültem, elájultam, görcsöltem és sokszor rettenetesen véreztem), mindig volt nálam betét, bugyi és egy nadrág.
2018. jan. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Mint irtam nyilván beszélünk róla de ettől még megviselheti.nem csak lelkileg hanem testileg is.

Nekem is nagyon fájt a hasam.remélem ezt megussza.

Persze nem stresszelem azzal hogy ez az időszak nem a legkellemesebb egy nő életébe ,mert egy kislánynak már az is ijesztő hogy vérezni fog.

Még csak 9éves és remélem pár évig nem kell ezzel foglalkoznia.

2018. jan. 20. 06:58
 18/18 anonim válasza:
79%
Az unokanővérem 10 éves volt amikor megjött neki.Szerintem tudott róla.
2018. febr. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!