Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 22 hetes terhes vagyok, nem...

22 hetes terhes vagyok, nem tagadom feljött rám pár kg, de nem érzem magamat kövérnek. Viszont a párom szerint elhíztam már most. Nagyon rosszul esik pont tőle az ilyen megjegyzés. Más párja is ilyen tapintatlan vagy csak az enyém ilyen?

Figyelt kérdés
Hozzáteszem ez a második terhességem. Vékony testalkatú vagyok. A pocakom nagyobb,de a baba is nagyobb méretű egy héttel.
2018. jan. 21. 08:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
22 hetesen 10 kiló nagyon sok! Ebben igaza van! Az már egy másik kérdés, hogy milyen stílusban közölte.
2018. jan. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én mindkét terhességemnél az első 3 hónapban híztam nagyon sokat, 6-7 kilót, utána lelassult, a végére leállt a hízás. Nagyon zavart az elején, mert tényleg zsír jött fel, de a végére "visszaállt" az arcom, karom-combom eredeti formája, csak a hasam lett óriási, illetve a fenekem nőtt. Első terhességemnél 14, a másodiknál 19 kilót híztam, de pár hónap alatt visszaálltam kb. az eredeti súlyomra. Elképzelhető, hogy híztál, akár zsírt is, még az is rendben van, hogy a párod szól, de az nem mindegy, hogy ezt hogy mondja meg, és mennyire zavarja ténylegesen. Nyilván igyekezz nem túlságosan sokat hízni tovább, de azért azt mindketten tartsátok észben, hogy ez egy hormonok által nagyban meghatározott, ideignlenes állapot. Inkább támogasson, segítsen egészségesen mozogni, és ha bírsz egészségesen enni, akkor abban, ne a kedved vegye el!
2023. febr. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!