Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Honnan ez a sok terhes 16-17év...

Honnan ez a sok terhes 16-17éves? Kb. a sokadik kérdést olvasom!

Figyelt kérdés

Persze mindegyik "vèdekezik".... De mint itt megtudtam egy 17èvestől,neki a megszakítás a vèdekezès...

Ez tènyleg ilyen gyakori?


2018. jan. 6. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Ritkának nem mondható, de egy részük remélem, hogy csak trollkodik.
2018. jan. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem régen is volt ennyi, csak internet nélkül nem tudtunk róla. Emlékszem még úgy 20 évvel ezelőttről a Bravó "szerelem, szex" gyengédség" rovatára, ott is ilyenek voltak, csak ott 2 hetente volt 8 ilyen kérdés, nem napi 30. Mai napig emlékszem 2 kérdésre, egyik az volt, hogy ha feldugtam kaktuszt, terhes lehetek e, a másik pedig, mikor egy 9 éves lány megijedt, mert feszülős biciklisnadrágban látta a 24 éves barátját, és túl nagy volt neki. Akkoriban is ugyanez ment, csak nem kaptuk ilyen töményen az arcunkba.
2018. jan. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az akkori ostoba kèrdèseket èrtettem, hisz honnan is tudnâ, ha otthon nem beszèlnek róla. Èn a könyvtárban kutakodtam a barátnőimmel.

De most, mikor ennyi lehetősèg van felvilágosodni ès vèdekezni, èrthetetlen.

2018. jan. 6. 22:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát tekintettel arra, hogy Magyarországon évente még mindig kb. 30 ezer! abortuszt végeznek, ez annyira nem meglepő. És bár a terhességmegszakítás aránya folyamatosan csökken, még így is iszonyatosan magas ez a szám. És nem csak a fiatalok ennyire hülyék, rengeteg többgyerekes anyukát is látok, pedig az ember azt gondolná, hogy ő azért már tisztában van vele, hogy készül a gyerek...
2018. jan. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!