Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik rendeltek/vásároltak...

Akik rendeltek/vásároltak hasleszorítós bugyikat, szülés utánra?

Figyelt kérdés

Mennyit érdemes adni ertuk? Neten eddig csak drágákat találtam. 4-9ezer ft..

Gondoltam vennék 3-4 dbot szules utanra 2 méretben.

Keveset járunk a városba ezért akartam rendelni.

Ismertek olcsóbb oldalt?


2018. jan. 21. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én anno kínaiban vettem darabját 1000-1500ft ért, és egyet vettem 6000ért rendes fehérnemű boltban. Hát had ne mondjam, hogy a drágának nyúlt el idővel az anyaga és vált lötyögőssé. A 2.szülés után már nem is tudtam használni. A kínaiak viszont szuperül tartják magukat, pedig nem keveset hordtam őket. Nemsokára megint babám lesz. Szerintem megint kiszolgállnak majd. Én azt gondolom, nem érdemes sokat költeni rá.
2018. jan. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát akkor muszaj lesz megvennünk a városban ha eljutunk megint. Nem jarunk gyakran, csak ha tobb dolgunk van.

Tobben is azt mondták,amit most Te írtál.

Köszi. Boldog Babavárást☺

2018. jan. 21. 19:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocsi, csak javasolni szeretném a hasleszorító övet. Nekem az volt, bugyi normál. Nagyon meg voltam vele elégedve. 9000 ft volt.
2018. jan. 22. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Öv nem vált be elsőnél. Csaszaros voltam es bugyibol magas szaru kellett mert masik zavart a hegemnél az elso par hetben.

De most gondoltam legyen 2in1 :) hasleszorito is magasszárú is :)

2018. jan. 22. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!