Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem tudom, hogy mit tegyek?...

Nem tudom, hogy mit tegyek? Már kész vagyok a szomszédoktól!

Figyelt kérdés
Kb. a híradó után alszik el a babánk (4hós), de a szomszéd még akkor kezd dübörögni, kopogni. Sokszor hallom, hogy a babám nyöszörög, mert kicsit megébred ezekre a durranásokra. Sajnos hiába szóltam már, még nekik állt feljebb. Mostanában a babám napközben nem egyszer már fel is ébred a szomszédok zajára. Annyira bosszant ez a tehetetlenség, sajnálom a Szívem, hogy nem tud nyugodtan aludni.
2010. jún. 5. 20:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nem korrektek,akkor sajnos nem sok mindent csinálni... :( Mennyire altatod amúgy csendben?Mert megpróbálhatnál egy alapzaj mellett(pl.tv),hátha jobban tudna aludni szegényke...
2010. jún. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
62%
Próbálj még egyszer kedvesen beszélni velük, mjad közös képviselő. Jobbat nem tudok, sajnos, ki vagyunk szolgáltatva a társasházakban. Nálunk a szomszéd kölök úgy bevágja az ajtót, hogy majd kiesik a helyéről -mindig egy este, többször, éjjel, hajnalban... én már mondtam szépen, csúnyán, de annyira primitív... ő nyert, megszoktuk. A babám szerencsére nem annyira érzékeny a zajokra. A tiéd is hozzászokik majd. Esetleg fordítsd távolabb az ágyát a szomszéd felől.
2010. jún. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

bocsi egy szó kimaradt :)

nem sok minden lehet csinálni...

2010. jún. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Felső szomszéd, így sajnos nem tudom hová tenni a babám ágyát.

Az még a gondom, hogy ahogy telik az idő, egyre kevésbé tud zajban aludni a babám, több mindenre felébred, mint ezelőtt. Ha ezt lehet örökölni, akkor tőlem örökölte, én is mindenre felébredek már régóta, nem csak azóta, amióta ő megszületett.

2010. jún. 5. 21:00
 5/17 anonim ***** válasza:
92%
Mi füldugóval alszunk és ha a picurkámat is zavarja majd ő is kap egyet. Most egy éves, de eddig még nem volt gond.
2010. jún. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
De hogy ébredsz fel, ha esetleg felsír a babád? Füldugóval hogy hallod?
2010. jún. 5. 21:36
 7/17 anonim ***** válasza:
Simán meghallom, csak a távoli zajokat "szűri"
2010. jún. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Baumaxban, Praktikerben tudsz venni
2010. jún. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Régen próbáltam már, amikor éjszakás voltam, hogy tudjak napközben aludni, de nem vált be. Többet kipróbáltam, de fájt tőlük a fülem. Volt, hogy álmomban a fülbevalóm is kivettem, csak amikor felébredtem, akkor láttam a párnám mellé tettem, ugye álmomban nem tudtam, hogy mi nyomja a fülem. Volt olyan nagyon puha szivacsos is, de az sem vált be.
2010. jún. 5. 21:46
 10/17 anonim ***** válasza:
88%
Mi kibírhatatlan alkoholista magnózós szomszédok miatt költöztünk el sajnos. Hiába rohangáltunk fűhöz-fához, olyan bonyolult a bizonyítási eljárás hogy esélyünk nem volt. Szomorú de ez van, megszoksz vagy megszöksz :(
2010. jún. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!