Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek a normális szexuál...

Szerintetek a normális szexuális fejlődés része gyerekeknél, ha első osztálytól hatodikig a kislányok egymáshoz dörgölik meztelenül a nemiszerveiket?

Figyelt kérdés

Egy másik kategóriában van egy nő, akivel ez történt, és teljesen normálisnak tartja, úgy gondolja nincs köze ahhoz, hogy 40 évesen is szűz.


Anyukaként teljesen letaglózott, hogy nem látja, mi ment vele végbe.


A kérdést majd átlinkelem neki.


2018. jan. 24. 11:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát biztos hogy nem normális ha ezt rendszeresen csinálják. Nem szól rájuk senki?
2018. jan. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Ezt ugyan nem tartom feltétlen normálisnak, de hoyg NEM EMIATT szüz 40 évesen, az egész biztos!
2018. jan. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Az normális, hogy a gyerekek kíváncsiságból csinálnak hasonlót, pl. megnézik, esetleg megfogják egymásét. Az nem normális, ha ez évekig, rendszeresen megy, ez erősen arra utal, hogy a kedves szülők nem igazán magyarázzák el a gyerekeiknek, hogy merre hány méter...

Óvodában egyébként nálunk is volt hasonló, semmi extra, csak a gyermeki kíváncsiság, de meg lett beszélve, hogy mindenki max. a sajátjával foglalkozhat, és ennyi.

2018. jan. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%

Két 8-10 éves lány eleve hogy és mikor kerül ilyen szituba?Egyáltalán nem normális.

Az hogy oviban megnézik kinek mi van, oké.

Összedörzsölik meztelenül???Én tuti kiborulnék egy ilyentől.11éves a lányom.Elképzelhetetlennek tartom, hogy ilyet csináljon.

2018. jan. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Remek, a kommentem után töröltette a kérdést.


Köszi a válaszokat.

2018. jan. 24. 12:16
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ilyen eszembe nem jutott soha, s ha az én gyerekem tenné, nagyon kiborulnék, aggódnék, és értelmesen elbeszélgetnék vele. Az valóban belefér hogy 3-4 évesen megnézik, esetleg megfogják egymásét, na de hogy összedörzsölik?! Még ha a feneküket játékból, de a punijukat?


Amúgy az a nő vagy teljesen leszbi, vagy olyan szinten zavart, hogy azért nem volt még kapcsolata.

2018. jan. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem törlik csak úgy a kérdést!

Lehet, hogy egy unatkozó troll tette ki, és azért törölték.

2018. jan. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Ha a kiíró kéri, törlik, én is töröltettem már.


Kilóméteres válaszai voltak, volt, akivel privátban beszélt, biztosan nem volt troll, de nem volt teljesen rendben.


Leginkább az bosszantott fel, hogy senki sem szólt egy szót sem, hogy ez nem normális, mind a kérdező, mind a válaszolók helyeseltek 3 oldalon át!, hogy ez így szokott menni és normális az egész, mikor meg én kiemeltem ezt a részt, leszóltak, és el is tűnt a kérdés. Kellett egy kis támogatás, hogy nem én fújom fel a dolgot, egyedül nem voltam túl meggyőző és elkezdtem kételkedni magamban.


Remélem az a kérdező ránéz erre a kérdésre és elmegy egy terápiára, ahogy javasoltam.

2018. jan. 24. 13:02
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Totál abnormális.


Viszont abban, hogy ennek mennyi köze van ahhoz, hogy ő 40 évesen szűz, nem mernék nyilatkozni. Fölteszem, nem minden lány osztálytársa maradt szűz.

A pszichológussal, ami javasoltál neki, én is egyetértek.

2018. jan. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Nem láttam a kérdést, nincs gyerekem se, de el nem tudom képzelni, hogy általános jelenség lenne, hogy kislányok hat éven keresztül egymáshoz dörgölik a nemi szervüket pucéran. Max kíváncsiságból történhet valami egyszer-kétszer, de éveken át az azért fura.


Az más kérdés, hogy van-e köze az ő szüzességéhez. Ha mondjuk leszbikus csak nem ismeri fel/akarja felismerni/akarja bevallani, akkor előfordulhat (ezt pszichológus tudná megmondani), de pl ha teljesen normális nő, csak az igényei vannak az egekben, akkor nincs.

2018. jan. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!