Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti mikor mennétek vissza...

Ti mikor mennétek vissza dolgozni vagy keresnétek munkát?

Figyelt kérdés
6 hónapos korában már el lehet kezdeni dolgozni vagy munkát keresni. Én ezt korainak tartom. 9 hónapos most, elkezdtem munka után nézni ugye az is idő. Kb egy éves korára hiszem, hogy találok jó állást. Bosch és társai felejtősek.
2018. jan. 25. 16:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
82%
2 éves korában mentem vissza dolgozni. Én egy évest még nagyon kicsinek tartok a bölcsihez, főleg a mi magyar bölcsödei rendszerünkben.
2018. jan. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
73%
Informatikus közgazdász.
2018. jan. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
24%
8 hónapos volt, jött egy lehetőség karrierem szempontjából így megragadtam. Megtakarításunk van,nem szorulunk rá de élvezem a munkát.
2018. jan. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én már nagyon vágyok a társaságra és hiányzik a reggeli készülődés. Nagyon csendes kis faluban lakunk, semmi nyüzsi, a szomszédok is nagyon messze vannak, nekem meg szükségem lenne a társaságra. Viszont a kisfiam a mindenem és szeretném kihasználni azt az időt amit csak rá fordíthatok. 2 éves koráig maradok itthon, utána megyünk bölcsibe (kisgyermeknevelő vagyok). Annak ellenére, hogy én ebből élek, úgy gondolom, hogy 1.5 évig legalább az Anyukája mellett maradjon a gyerek. Értük élünk, mit sem számít az a 2-3 év az életünből amit csak rájuk fordíthatunk, hisz ebben az időszakban van a legjobban szükségük ránk. Sokszor nehéz, de hamar elrepül az idő és eljön amikor már nem Anya a minden. Megértem ha valaki anyagi gondok miatt visszamegy dolgozni, de csupán a karrier miatt nem.
2018. jan. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
Le leszek pontozva, de én majd akkor ha 14 éves lesz és gimibe megy.
2018. jan. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Jó sok félretett pénzetek lehet, utolsó!

Mi nem szorulunk rá, de már elkezdem most a keresést.

2018. jan. 26. 10:37
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
Nincs kimagaslóan sok, de azért jóval kevesebből is meg lehet élni és gyereket eltartani, mint sokan gondolják.
2018. jan. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!