Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha felszámolás alatt áll a...

Ha felszámolás alatt áll a cég, ahol munkaviszonyom van, ki tölti ki a tgyás-hoz szükséges papírokat?

Figyelt kérdés
2010. jún. 6. 16:09
 1/3 anonim ***** válasza:
A felszámoló.
2010. jún. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia!

Nekem is ez a problémám! Én most június végére vagyok kiírva, bementem májusba a TB-hez és mondtam hogy nem találom a munkáltatóm, mert eltünt a cég a helyéről(egy kozmetikai üzlet) amikor elmentem táppénzre! azt mondták jobban járok ha előkerítem valahonnan aki ki tudja tölteni a papírom, mert ha nem ők megkeresik, felveszik a jegyzőkönyvet, de az bonyolult és hosszadalmas lesz!

2010. jún. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

felszámolás alatt a munkáltatónak nincsen semmilyen jogköre már! Hiába keresed meg, nem fog neked semmit kitölteni.

A felszámolás kezdő időpontjától a felszámoló gyakorolja a munkáltatói jogokat, és teljesíti a kötelezettségeket. Úgyhogy ahogy írtam, a felszámolót kell felkeresni, hogy töltse ki a papírokat.

2010. jún. 7. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!