Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egyesek miért akarják ráerőlte...

Egyesek miért akarják ráerőltetni másra a gyerekvállalást?

Figyelt kérdés
szülőknél még érthető mert szeretnének unokát, de mások mért traktálják azzal a nőket hogy szüljenek mert a gyerek az kell stb? Neki attól jobb lesz vagy mi ? :D
2018. jan. 30. 21:05
1 2
 1/15 anonim válasza:
96%
Szerintem az ilyen emberek elvárják egy notol mert ez a tarsadalmi berogzodes
2018. jan. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
36%
Egyesek miért teszik fel naponta kétszer ezt a kérdést -annyira rohadt UNALMAS!
2018. jan. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
én most tettem fel először, pedig megnéztem van e már ilyen. Merre kéne ezeket keresni?
2018. jan. 30. 21:23
 4/15 anonim ***** válasza:
4%
Ezeket tuti ugyanaz az ember írja ki! Most magadat akarod meggyőzni, hogy nem kell gyerek? Unalmas vagy!
2018. jan. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
77%
akkor elnézést - de naponta teszik fel ezt. Az a baj, hogy semmit sem lehet erre érdemben válaszolni. Vannak hülyék, szép számmal, akik szeretnek beleszólni, kutakodni, vájkálni más ember életében, mosolyogj rajtuk, és engedd el.
2018. jan. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
nem ugyanaz az ember vagyok, de akkor mondjátok meg hogy hogyan keressek rá ugyanezekre a kérdésekre
2018. jan. 30. 21:52
 7/15 anonim ***** válasza:
65%
Én személy szerint azért mondanàm hogy vàllalj,mert a boldogsàgot amit adni tudnak a gyermektelenek nem tudjàk elképzelni,de "mindenki" megérdemli ,hogy àtélhesse.
2018. jan. 31. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
94%

Mert unalmas a sajat eletuk , es a masikeba konnyebb beleokoskodni ....

Miert miert van az , ha meg nincs gyerek -eljegyzes-eskuvo azt kerdezik, mikor lesznek ? Ha volt eljegyzes, mikor lesz eskuvo ?? Ha van 1 gyerek , mikor jon a 2. ?? Ordogi kor ez 😂😂 emberi hulyeseg......

2018. jan. 31. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
37%

Én azt nem értem, hogy ezeket a "nemakarokgyereket" kérdeseket miért nem Emberek kategóriába írjátok??

A gyerekvállalas van telegórva olyan kérdésekkel hogy nem akar vki gyereket de mások meg erőltetik, meg hogy ki miért nem akar, meg van-e más is aki nem akar.


Ne szüljetek, csak ne ebben a kategóriában promózzátok. Ha valaki utálja a háziállatokat, gondolom az sem a Háziállatok kategóriába megy hogy beszélgessen róla miért.

2018. jan. 31. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
72%

Szülőknél sem érthető, mert ezt csakis az adott pár döntheti el.

"Én személy szerint azért mondanàm hogy vàllalj,mert a boldogsàgot amit adni tudnak a gyermektelenek nem tudjàk elképzelni,de "mindenki" megérdemli ,hogy àtélhesse" - ezért. Meg vannak győződve róla, hogy akinek nincs gyereke, az nem lehet igazán boldog.

2018. jan. 31. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!