Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egyesek miért akarják ráerőlte...

Egyesek miért akarják ráerőltetni másra a gyerekvállalást?

Figyelt kérdés
szülőknél még érthető mert szeretnének unokát, de mások mért traktálják azzal a nőket hogy szüljenek mert a gyerek az kell stb? Neki attól jobb lesz vagy mi ? :D
2018. jan. 30. 21:05
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Utolsónak: erre gondoltam, de ezt is el is vetettem. Biztos van hogy jó szándékból cseszegetik az embert ilyennel, de sajnos az ember,mint faj nem a jó szándékáról híres.Kivételek mindig vannak persze.
2018. jan. 31. 14:42
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Mert Kövér Laszló úr megmondta!

Azért!

Mert a nő még mindig egy termőföld ahova a férfi csak magot vet.

Évszázadok óta semmibe nézik a nőket most is amúgy csak modern felfogásban.

Akármit is vívtak ki az emancipuncik a nő a férfiak 80%-a de inkább 90%-a véleménye még mindig ugyan az.

A mamák és az idősebb nők pedig azért mert ők meg abba nőttek fel gyereket kell szülni pontosan azért mert a férfiak ezt traktálták beléjük.

Ennyi.

Így is ahogy nézem kb. a magyarok több mint fele öreg. Az öregek anno 7-9 gyereket is neveltek, nekik az volt a munka. Kert, főzés gyereknevelés, haszonállat gondozás.

Manapság is ez van csak pluszba melóznak a nők.

Pontosan ezért is van egyre több meddő nő is. A túl nagy nyomás. Elvárás!

Ha a mostani életben lehetne azt mint régen reges régen nekem semmi bajom nem lenne. Legyen a férfi a kenyérkereső. Legyenek utódok legyen saját föld minden földi jóval es jószággal.

Ne azért kelljen remegni 2 év múlva ha vissza megyek dolgozni hogy csak így lehet elég a megélhetésünk a 3 gyereknek. Így tudjuk csak kisikolázni őket stb.....

2018. jan. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
70%

#10-es.

Szövegértelmezést gyakorolnod kellene.

Én tudom milyen gyerek nélkül,de te nem tudod milyen gyerekkel.Szóval hol van a több tapasztalat?

Làtod,làtod.


Az emberek azért "erőltetik" a témàt,mert a tàrsadalmi többség szerint ez a normàlis.Ha te nem akarsz,szíved joga,de mindig kirívó lesz.

2018. jan. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 p.szabina1223 ***** válasza:
Szerintem meg élj úgy, ahogy akarsz és legyél úgymond "süket" az ilyen beszólásokra. Ugyanez van az esküvővel, keresztelővel, az emberek mindig találnak okot, témát, amivel a másik életébe belebeszélnek. Ne foglalkozz vele. Ha akarsz gyereket, szülj, ha nem, akkor ne szülj.
2018. febr. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Azért is érdekes a téma,mert ha kérdezgetnek azaz érdeklődnek felőled az sem jó,ha nem kérdezgetnek,tehàt nem foglalkoznak veled az sem jó.Viszont ha valakinek van egy hatàrozott döntése,ami mellett kiàll,akkor nem érdekli kérdezgetik e vagy mit gondolnak róla.
2018. febr. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!