Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti bevallanátok, hogy megbántá...

Ti bevallanátok, hogy megbántátok a gyerekvállalást?

Figyelt kérdés
2016. febr. 4. 13:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ki előtt kell bevállalni? Én nem bántam meg. De azt hiszem, hogy ha úgy érezném, hogy megbántam, a gyermekemnek soha nem mondanék ilyet. Nem ő kérte tőlem az életet, és soha nem ejtenék szándékosan a lelkén ekkora sebet.
2016. febr. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nekem a házasságom megromlott a gyerekvállalás után, akár meg is bánhattam volna. De nem... a mai napig úgy vagyok vele, hogy még a rossz házasságot sem bántam meg, mert ha az nem lett volna, akkor nem lenne egy csodálatos gyermekem. Voltak/vannak nehézségek, igen... de mindig kárpótol.

Jelenleg egy "becsúszott" babával vagyok várandós, és biztos vagyok benne, hogy nem fogom megbánni, hogy vállaltuk, bárhogy alakul is az életem.

(Azt gondolom, hogy a saját belső csatáimat sikerült már megvívnom mindkét gyermekvállalással kapcsolatban. Mert voltak vívódások! De attól, hogy megéltem a negatív érzéseimet, enyhültek.)

2016. febr. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
52%

Mármint kinek, saját magadnak? Nem hiszem, hogy akinek már megszületett a babája, az megbánta volna. Vannak extrém nehéz kisbabák, nehéz időszakok, de megbánni...?

MIndenesetre a gyereknek sose mondj ilyet.

2016. febr. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!