Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Letezik, hogy egy gyerek...

Letezik, hogy egy gyerek elfelejti hogy kell hintazni?

Figyelt kérdés

Kislanyom 8 eves lesz es a minap kiderult, hogy nem tud mar hintazni. O is meglepodott mikor rault a hintara es egyszeruen nem erzett ra hogy lokje magat, folyton forditva dolt elore-hatra. Probaltam neki segiteni, megmutatni, nezte hogy hintazik a tobbi gyerek, de nem erzett ra. Neha par masodpercig igen aztan ujra elvesztette a ritmust. Kb 4 eves kora ota hintazott teljesen egyedul, egeszen magasra minden gond nelkul. Egy ideje nem voltunk hintas jatszoteren, de legutoljara par honapja meg ment neki.

Mitol lehet ez? Valakinel fordult elo hasonlo?



2018. jan. 31. 17:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Én úszni felejtettem el. 7 évesen már egészen jól ment, következő nyáron nem strandoltunk, utána meg már nem tudtam 2 métert se úszni. Eltelt 22 év, és nem sikerült azóta se. A hintázást talán könnyebben újra lehet tanulni. :)
2018. jan. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tenyleg? En azt hittem az uszast meg a biciklizest es pl a hintazast nem lehet elfelejteni.
2018. jan. 31. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!