Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan döntsem el a baba nevét?

Hogyan döntsem el a baba nevét?

Figyelt kérdés
Az utolsó trimeszterben vagyok és még nem tudom mi lesz a baba neve. Nem azért mert nem gondolkozom rajta eleget, hanem azért mert csak egyedül teszem. Párom mindig hárítja a dolgot, mondván ráér, ne zavarjam ezzel, mindig van fontosabb dolga mint ezen gondolkozni. De azért mégsem egyedül akarok dönteni.

2018. febr. 1. 20:47
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

Jelentsd ki neki hogy ha fiú akkor Dzsásztin ha lány akkor Dzsamilla.

Hátha akkor majd kedve lesz vitatkozni veled.

2018. febr. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Írj ki top 5-10 nevet és abból Válasszon. Az fél perc.
2018. febr. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Vajon mennyi ideje lesz a gyerekkel foglalkozni, ha most nincs tíz perce beszélgetni róla...???
2018. febr. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt tanácsolom, amit előttem írtak. Firkantsd le egy papírra a Te top3 neveidet, amelyeket szívesen adnál a születendő gyermeketeknek, majd told az orra alá, és kérd meg, hogy válasszon. Ha továbbra is hárít, akkor dönts te, nem tudsz mit tenni.


(Egyébként nyilván nem annyira életbevágóan fontos dolog eldönteni egy gyerek nevét, de azért elszomorító, hogy egy apát ilyen szinten nem érdekli a dolog... ha az első harmadban lennétek, akkor megérteném, de az utolsó hetekben ez több, mint furcsa. )

2018. febr. 2. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

árom mindig hárítja a dolgot, mondván ráér, ne zavarjam ezzel, mindig van fontosabb dolga mint ezen gondolkozni - ilyen embernek szülsz?!


Gratulálok, már most készülj rá, hogy lesz.rja a gyereket kb születésétől kezdve.

2018. febr. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
mta összes név - Guglizz rá, olvasd végig, biztos lesz legalább egy, ami tetszik. És hátha a párodnak is. Ha még számít neki a családja. De a párod most hát kicsit mellékes, mert úgy látom, nem nagyon izgatja, nem nagyon érdekli a dolog, talán nem nagyon lelkesedik még ezért a dologért; vagy pedig csak hárítani akar, és minél tovább kitolni a gyerekkel foglalkozás időpontját, mert még nem érzi késznek magát az apaságra. Amúgy lehet, hogy sosem lesz kész; ezt én nem tudom. Meg hogy készültetek-e már a gyermek érkezésére, vagy csak úgy becsúszott.
2018. febr. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*Most olvastam,van valami babanév-kalkulátor is, hogy vezetéknevet beírsz, és kiadja a hozzá passzolókat.
2018. febr. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Hihetetlen milyen embereknek tudtok gyereket szulni...
2018. máj. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!