Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes vagyok, ma szóltam a...

12 hetes vagyok, ma szóltam a munkahelyemen, hogy baba lesz és azt mondták, h. döntsem el hétfőig, hogy meddig akarok dolgozni az utánpótlás miatt. Ti meddig dolgoztatok? Milyen körülmények között?

Figyelt kérdés
Nem vagyok veszélyeztetett, de elég stresszes a munkám és egyész nap ülnöm kell, úgyhogy már most dagad a bokám. A főnökség sem ideálisan áll a terhességhez, de szeretnék minél tovább dolgozni, amíg nem veszélyeztetem a babát.
2009. aug. 14. 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem addig dolgozzál amig nem esik nehezedre, érezni fogod ha már sok...
2009. aug. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én azt mondtam a főnökömnek, hogy addig dolgozom, amíg az állapotom engedi.

6 és fél hónapos voltam, mikor táppénzre mentem, előtte 2 héttel mondtam a főnökömnek, hogy úgy számítson, hogy két hét múlva táppénz.

2 műszakban dolgoztam (egyik héten reggel 6-tól du 2-ig, másik héten du 2-től este 10-ig), napi 90 km autóvezetés összesen a bejárás miatt, amúgy irodai munka volt, egész munkaidő alatt ülés.

2009. aug. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
én hét hónapos terhes múltam,amikor leálltam a melóval. A munkahelyemen nagyon segítőkészek voltak, mindenben támogattak, a kollégáim a döcögősebb melókat bevállalták helyettem, mivel az egész megyébe kellett járnunk a munkánkkal kapcsolatosan.
2009. aug. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy vegyesboltban melóztam 7.hónap végéig.Segítőkész kollégáim voltak,nem kellett üdítőket hurcolni...stb
2009. aug. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én a 6. hónapig fogok dolgozni (szept vége) Én is ülőmunkát végzek, és nekem is dagad a bokám-vádlim, vagyis vizesedik. Ma voltam miatta az orvosnál. Azt mondta hogy óránként 10 percet sétálni kell munkahelyen, otthon pedig pihenni és felpolcolni a lábakat.

ÜDv

21hetes kismama

2009. aug. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

En a 30. hetig, egyebkent allomunkam volt egy hutohazban. De egeszsegesnek es erosnek ereztem magam vegig, jol beoltoztem, semmi bajom nem volt. Akkor is csak azert hagytam abba, mert utana volt az eskuvonk es meg kellett szerveznem.

Ha nincs bajod a munkaval es jol vagy, akkor szerintem celszeru dolgozni sokaig, mert a penz is tobb es nekem az utolso otthon toltott tevekenyseg nelkuli harom het iszonyat unalmas volt es hosszu. Nem birtam volna ki honapokat igy.

2009. aug. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!