Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti szoktatok inni gyerek mellett?

Ti szoktatok inni gyerek mellett?

Figyelt kérdés
2018. febr. 2. 22:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
83%
Persze, egy csaladi vacsoranal egy ket pohar bor belefer. Aki vezet az nem iszik.
2018. febr. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
66%
Havonta 1-2 alkalommal előfordul, hogy megiszok este 1 pohár bort. Ha netalán valami történne a gyerekekkel, a kórház 50 méterre van tőlünk, más halaszthatatlan dolog nincs, ami miatt aggódnék, hogy nem tudok kocsiba ülni.
2018. febr. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
72%
igen
2018. febr. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
70%
Neha.
2018. febr. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
36%
igen. első alkalommal, mikor megkérdezték, hogy mit iszunk, ők is kaphatnak-e, persze megkóstolhatták, de egyiknek se ízlett egyik ital se, úgyhogy azóta se érdeklődnek. egy nyalás bortól, sörtől, likőrtől nem lesz semmi bajuk
2018. febr. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
35%
Soha, mondjuk nekem volt olyan melóm, ahol a magzati korban alkohollal találkozó babákkal kellett foglalkozni, és mindig ez jut eszembe, ha valaki kínál, elég rájuk gondolni, már nem fogadom el, ennyi.
2018. febr. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
23%

Hát persze, hogy szoktam inni a gyerek mellett, hiszen ha nem iszok, akkor dehidratált leszek.

Miért, talán minden alkalommal amikor szomjas vagyok el kellene zavarnom otthonról a gyereket.

Nem is értem a kérdést.

Ja ! Most jöttem rá , hogy mit kérdezel.

Fúúúújjjj !!! Dehogy szoktam gyerek mellett inni! Vizet, Ásványvizet, néha üdítőt szoktam inni.

2018. febr. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
39%
Még ha nincs ott a gyerek sem
2018. febr. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
32%
10 éve absztinens vagyok. Amióta megszületett a kislányunk, a férjem is elhagyta a heti 1-2 sörét. :)
2018. febr. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
18%

A kérdező ezt kérdezte : Ti szoktatok inni gyerek mellett?

A válaszolók a kérdéshez hozzágondolták az alkohol szót és elkezdtek válaszolni a kérdésre,hogy sört igen, töményet nem, stb.stb.

Tiszta vicc itt egy két figura.

2018. febr. 3. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!