Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi idősen viszitek először...

Mennyi idősen viszitek először strandra a babát?

Figyelt kérdés
2010. jún. 7. 13:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Tavaly nyáron nem mentünk vele, akkor volt 6-9 hós a melegben. Itthon hagytuk a Nagyira, amíg mi elmentünk a nagyobbal. A vízbe amúgy sem vittük volna, be, és sajnáltam volna aszalódni a nagy melegben. Idén már megynk persze vee is.
2010. jún. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Konkrétan a strandot utálom, vízparton (tengernél) voltunk már tavaly is, a kicsi nem volt 6 hónapos.

Délelőtt heverészett az árnyékban, du meg felváltva vigyáztunk rá apárommal, a másik , meg lement fürödni a naggyal.

2010. jún. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Először olyan 9 hónapos korában volt strandon a fiam. Imádta :)
2010. jún. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fiam decemberi, tavaly még strandon nem voltunk, csak a Balatonon, mikor 7 hónapos volt. Én a természetes vizekben jobban bízom, de idén már szerintem egyszer-kétszer elmegyünk majd strandra is.
2010. jún. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!