Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Másfél éves fiammal mennénk...

Másfél éves fiammal mennénk valamelyik hétvégén a gyerekszigetre. AZ alvást Ti hogyan oldjátok meg?

Figyelt kérdés
Néztem a honlapon, 10-18 van a nyitvatartás. Fiam 13-15ig alszik. Viszont a nyitvatartás 10-18ig van. Ha itthon alszik, nincs értelme elmenni, mert későn érnénk oda a forgalom miatt. Van ott olyan hely, ahol lehet altatni a babákat?
2010. jún. 7. 15:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Az enyémek elaludtak akárhol, pokrócon egy fa alatt, a kocsi nyitott csomagtartójában, bárhol. De szerintem egy másfél éves gyereknek bővel elég egy fél nap is, ha elálmosodik be a kocsiba és indulhatok haza.
2010. jún. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

De épp ez az, hogy pont félidőben alszik, így abból a fél napból kb másfél óra maradni. :S

És ott a szigeten vannak csendesebb helyek, ahol tudna aludni egy pléden? Az igazság, hogy még soha nem voltunk!

2010. jún. 7. 15:48
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát mi vittünk takarót és lefeküdtünk egy fa alá. Viszont nem volt hosszú az alvás mert nagy hangzavar volt.
2010. jún. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Enyém déltől alszik egyig. Mindig délben indulunk, kocsiban durmol egyet és kipihenten érkezünk a programra. Nálatok ez nem működik?
2010. jún. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem vagy útközben a kocsiban, míg odaértek alszik, vagy ott ha elfárad a babakocsiban, vagy pokrócon...sztem kialakul, menjetek reggel és meglátjátok, lehet többet bír, mint gondolod és hazafele ájul el a kocsiban.:)
2010. jún. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vigyél babakocsit és ha elfárad akkor belerakod és séta közben már alszik is:)
2010. jún. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem vigyetek babakocsit, és altasd ott. De ne csodálkozz, ha nem lesz álmos 1-kor, hanem csak 3-kor.

Az ilyen egész napos kirándulásokon az én lányom képes egész nap nem aludni, olyan jól szokta érezni magát.

Csak akkor "erőltesd" neki az alvást (babakocsiban, pokrócon, bárhol), ha már tényleg hullafáradt.

2010. jún. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! Megpróbáljuk a pokrócos megoldást! :)
2010. jún. 8. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!