Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Éjszakára egy pár hetes...

Éjszakára egy pár hetes babának sok a 22-23 fok?

Figyelt kérdés
2018. febr. 10. 21:20
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
59%
Bass*us! En csak kerdeztem valamit, teljesen laikus vagyok a temaban! Miert kell egy kerdest lepontozni?!?!? Valoban erdekel, hogy ezt higy oldjak meg nyaron? Valaki olvasas nelkul lepontoz vagy mi?!?? Kerdest tettem fel es nem akadekoskodtam..
2018. febr. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
65%
Azért a 17- 18 fok a másik véglet. Egy újszülöttek kevés.
2018. febr. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
39%

Éjszaka 20 fok volt,nappal max 22.

Mostmár egy éves,igy éjszaka 19 nappal 21.

2018. febr. 11. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
0%
11, igen veszélyeztetett. Fóleg, ha mellé annyi eszük sincs, hogy lazán öltöztessék és ellenkezőleg: ráadják nyáron is a sapkát, kesztyűt, hosszú rugit a lakásban, nert a hőleadás képtelensége az igazi ok.
2018. febr. 11. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
80%
Hm, érdekes, sose hallottam olyat, hogy a nyáron született gyerekek tömegével halnának meg bölcsőhalálban...
2018. febr. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
21%
Nem sok.
2018. febr. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
60%

Nekem nincs még gyerekem csak informálódni járok ide, de nem is tudtam hogy a szobahőmérsékletet is fokra pontosan kell figyelni.

Másrészt panelben lakom, itt nem is lehet sehogy szabályozni, maximum azzal hogy kinyitom az ablakot, de gondolom a közvetlen huzat/hideg levegő se jó neki. Ilyenkor mi a teendő?

2018. febr. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:

5# a fűtéstől való meleg intenzívebbnek hat és szárazabb. Gondolj bele, nyáron vagy tavasszal megvisel téged a 26fok? Nem! Mert teljesen más a levegő ha fűtesz és ha termeszetesen annyi a hő amennyi.

Jo persze 30felett már a nyar is kellemetlen de 26 fok pont jó.

Míg pl én 23 fok felett kohogok mert kiszáradok.:)


Amugy minden választ köszönök. Ment a zöld :)


A bolcso halal miatt aggodunk,nemtudjuk h legyen.

Mert reggelre 18fok lesz,ha 22-23 van este (ejszakara -éjfél körül- ez kb 20-21re lemegy) de ha 22 alatt van este akkor nagyon lehülünk reggelre.

Vízteres kandallónk van és ugye ha nem kelünk úgy akkor a tűz elalszik reggelre.

2018. febr. 11. 09:45
 19/31 anonim ***** válasza:
10%

Abszolult egeszsegtelen a tulfutott lakas

Kiszaritja a nyalkahartyat es a bakteriumok gyorsabban tamadnak tobb a poratka stb stb

Ezen kivul meleg a mely alvast zavarja

Bolcsohalal veszelye megduplazodik tul meleg lakasban.

A baba rosszul alszik immunrendszere gyemgebb lesz es konnyen megfazik.

Tul meleghez szokik ez nagyon rossz lesz neki kesobb edzetlen lesz.

Nappal 19 max 20 c az idealis ejjel 15-18

Ez nem penz kerdese a termeszetrol nem is beszelve.

Ez igazi kelet eu szokas tulfutes.

2018. febr. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:

Harmadrészt nincs pénzünk normalisan fűteni? Ezt nekem szántad?:)

Erdészetünk van, bőven van tüzifánk egész évre! Es pénzünk is lenne fűteni,ha nem fával tüzelnénk. Masképpen nem vállaljuk a gyerekünket.

2018. febr. 11. 09:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!