Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Éjszakára egy pár hetes...

Éjszakára egy pár hetes babának sok a 22-23 fok?

Figyelt kérdés
2018. febr. 10. 21:20
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:

17#

Sógornőmék úgy oldják meg h bukóra nyitják az ablakot mindig abban a helységben ahol nem tartózkodik a gyerek. Pl amíg delutan alszik, vagy ilyesmi. Meg párologtatojuk is van , ami sokat segít azt mondja.

2018. febr. 11. 09:50
 22/31 anonim ***** válasza:
14%
Dehogy neked szántam. Az előttem írónak, aki 17 fokban tartja a gyerekét.
2018. febr. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
79%

Amúgy nem tudom miért kell lepontozni bárkit is!

Miért baj ha valakinel 21 fok van Napközben?nem is egészséges ilyenkor télen a 25 fok az biztos! Nálunk is 21 van de nem azért mert nincs pénzünk fűteni,hanem nem érzem szükségét h melegebb(pontosabban meleg) legyen.a gyereken nincs télikabát a lakásban.Dehát ez mindenkinek a saját dolga mennyire fűt be!

2018. febr. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:

Ja ertem. Azt hittem nekem szántad!:)


Én senkit se pontoztam le. Mindenkinek szíve joga ,hány fokban érzi jól magát.

Van akinek sok a 22-23 nalunk van akinek pl keves.

Anyosomnal 18-20fok van es majdnem megfagyok de ha ott vagyunk kicsit feljebb veszi ,akkor meg o van rosszul.:D

Apukamekrol nemis beszelve.. 24-26fok. Hiaba mondom h nrm egeszseges. Egyszeruen fazik apukam , de ez par eve van csak nala. Elotte ott is max 23volt


Igazabol en csak baba miatz venném feljebb vagy lentebb ha kéne.

De annyi a vélemény h nemtudom mi legyen. Megkérdezem majd a védőnőt is

2018. febr. 11. 10:12
 25/31 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem megfelelő a 22-23 fok. Nálunk is ennyi van éjszaka, napközben pedig 23-23,5 fok. Panelban lakunk, hiába szabályozható a fűtés, gyakorlatilag az 5 fokozat a valóságban kétfélét jelent: hideg meg forró radiátor, közteset kb lehetetlen beállítani. Gyakran szellőztetünk, persze csak akkor, ha nincs ott a gyerkőc. Most várom a 2. babánkat, mellette is így fogunk eljárni.

Más kérdés, hogy nyári babánk lesz (ismét), itt légkondi mellett sincs 26-27 foknál kevesebb, és nyilván kisbaba mellett nem is fogjuk járatni.


Szerintem a pontos hőmérsékletbeállítás helyett sokkal fontosabb az, hogy a pici öltözete illeszkedjen az aktuális hőfokhoz.

2018. febr. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:

Sajnalom,h ennyire nehezkes nektek panelben.:/ nem lehet egy egyszeru dolog sokszor.:S


Nem pontosan szeretnem en se beallitani csak erdeklodtem tul sok-e !

Még az érdekelne ,h éjszakára mit kéne így majd ráadni?

Elég egy body meg rugdalozo es betakarni vagy ez sok?

2018. febr. 11. 11:01
 27/31 anonim ***** válasza:
Nem sok. Nálunk 21-22 fok van. 24 fokban én nem tudnék aludni. A páratartalom is fontos, 40-60% között optimális, egészséges ember esetében. (Az más kérdés, hogy nekem a 40 nagyon száraz orrsövényferdüléssel, így 50-55 közé szoktuk belőni). Ezt csak azért írtam mert a párásító szóba került, hasznos de 50-60%-nál nem kell ha minden ok.
2018. febr. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
Nekunk nincs. Csak radiátorra akasztható, amibe vizet raksz es elparolog. De konkrez gepunk/készülékünk nincs
2018. febr. 11. 12:02
 29/31 anonim ***** válasza:
15%
Pici babának kell ennyi éjszakára. Az egy évesemnél már ugyanúgy 18-19 fok van éjjel mint máshol a házban, de amíg kicsi volt, nála jobban fűtöttünk.
2018. febr. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
45%

"Nappal 19 max 20 c az idealis ejjel 15-18."


Már akinek ideális. Nekem például nem, mert baromira fáznék, így nem érezném jól magam. Ha pedig rosszul érzem magam a saját otthonomban, az távol van az ideálistól.


18 fokban is fázom. 15-ben meg alighanem kabátot vennék. Márciusban is azt veszek fel, amikor kint 15 fok van.

2018. febr. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!