Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kislányt szeretnénk a férjemme...

Kislányt szeretnénk a férjemmel. Volt valaki úgy h kislányt akart és fiú lett? Szerettétek ugyanúgy, nem számított h nem azt akartatok?

Figyelt kérdés
2018. febr. 11. 15:31
1 2
 11/19 p.szabina1223 ***** válasza:
60%

Én meg sem kérdeztem az uh-n, hogy micsoda, nekem mindegy volt, csak egészséges legyen, tényleg :) Viszont ismertem olyat, aki sírva rohant ki az ultrahangról, mikor mondták neki, hogy fiú, annyira lányt akart :(

Nem nagyon tudom megérteni az ilyet, más azért is küzd, hogy egészséges gyereke lehessen, azokat a szülőket biztos nem foglalkoztatja, hogy jaj fiú e, avagy lány.

Kérdező, szerintem ugyanúgy fogod szeretni a kisfiadat is, amint megpillantod!!!

2018. febr. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Metionin ***** válasza:
59%
Nálunk fordítva, apám akart fiút, anyám lányt. Ők nem tudták a születésemig hogy milyen nemű leszek. Apámnak meggyőződése volt hogy csak fiú lehetek, kitalálta a nevemet meg minden. Aztán amikor megszülettem, felhívták a kórházból hogy na megvan a gyerek, apám berohant a kocsmába és szétkürtölte hogy megvan a gyerek :D valaki megkérdezte, hogy na és fiú vagy lány, mira fater csak állt, nézett, azt mondja: bmeg azt nem kérdeztem meg! :D de am tök mindegy volt neki, anyám szerint onnantól kezdve hogy meglátott, nem mutatta semmi jelét hogy tulajdonképpen fiút akart.
2018. febr. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
44%

Mi is nagyon lányra készültünk, főleg a férjem. 18 hetesen az orvosom megkérdezte szeretnénk e tudni, és hogy mit szeretnénk. Mondtuk kislányt, erre ő, márpedig kisfiú. A férjem erre: micsoda? Biztos?

Elég egyértelmű volt 😊 mire kijöttünk a rendelőből már úgy beszélt róla hogy kisfiam. Nála eddig tartott.

2018. febr. 12. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
72%
Örökbefogadás. Egy: megmentesz az Intézeti "élettől" egy árvát. Kettő: megválaszthatod a nemét, sőt, a kinézetét, életkorát is.
2018. febr. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Saját kell.
2018. febr. 12. 20:10
 16/19 anonim ***** válasza:
Csak ugy kiváncsisâgbòl mi a baj a fiùkkal?
2018. febr. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
A férjem mondja mindig h lányt szeretne és most már én is valamiért jobban akarom h lány legyen. Semmi bajom a fiúkkal.
2018. febr. 12. 21:07
 18/19 anonim ***** válasza:
Bocsi, de ha ennyire diktatórikusan : lány kell! saját kell! állsz hozzá, lehet, nem is kéne próbálkozni, nem hogy másik nemű lesz, nem épp olyan kinézetre, mint amit megálmodtál, vagy nem úgy fog viselkedni később, ahogy azt szerinted KELL, akkor szívatod majd egész életében szegény gyereket, mert nem olyan, amikor KELL-ett volna... :/ Más meg 20 évig vár egy tök mindegy milyen nemű gyerekre, csak legyen, ez tényleg nem egy internetes rendelés, hogy kiválaszhatod hogy barna hajjal, zöld szemmel és jó énekhanggal küldjék.
2018. febr. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

A férjem monda, kell. Kell. Kell. Minden csak kell.

Elárulom, az, hogy ha van valakinek egy egészséges gyereke, az mindennél többet ér.

Ilyen mentalitással tényleg ne vállaljatok gyereket.

2018. febr. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!