Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vélemény a tizen-huszonéves...

Vélemény a tizen-huszonéves hímneműekről, akik úgy csinának a BKV-n, mintha vakok lennének?

Figyelt kérdés
Tudom, ez akár gyűlöletkeltés kategóra is lehetne, de számomra elképesztő-felháborító-szégyenteljes, hogy a mai fiatal srácok nem adják át a helyet a nagy hasú terheseknek, sőt minél jobban öltözött a srác, annál bunkóbb. Nem nevelték őket szerintem.
2010. jún. 8. 11:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%
hát ez van kérlek, ha jobban öltözött akkor meg még az önértékelése is feltehetően az egekben van, halad a világ ....
2010. jún. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
70%

Nekem még csak idős néni, és egy kisgyerekes anyuka akarta átadni a helyet...

Igazából, akinek még soha semmi köze nem volt a terhességhez, az el sem tudja képzelni, hogy nem olyan egyszerű nagy pocakkal utazgatni, kapaszkodni és cipekedni a tömegközlekedésen. S hát nem mindenkinek van autója, és így elég nehéz elkerülni a kellemetlen utazgatást.

Legszívesebben már én sem utazgatnék sehová, de hát ha muszáj...

2010. jún. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
51%

ez tényleg borzalmas. Nekem pl. még senki nem adta át a helyet a jármüveken. Ja de egyszer a buszon kapaszkodtam, minden hely foglalt volt, párommal voltam, mindenki bámult ki az ablakon. Mellettem állt egy férfi olyan 40-50 között. Pont elöttem állt fel egy srác mert leszáll, erre a fószer villámgyorsan elöttem le akart ülni. Ezt már a párom sem hagyta szó nélkül és ráförmedt: hogy ugye nem terhes a barátnöm? Aztán észbekapott, és bocsánatot kért hogy nem látta.

De általában "nem nézik ki belölem", még a boltban is személyit kérnek tölem. A hímnemüek pedig alapból bunkók, még fel is löknek, beállnak az ajtóba a hatalmas táskájukkal és egy centit nem mennének arrébb hogy le tudjak szállni, inkább hasba vágnak... gyülölök is közlekedni! Remélem Ti nem jártok így...

22/L

2010. jún. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
47%
Ha en felszallok a buszra mindig felallitok egy fiatalt hogy engedjen leulni.
2010. jún. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
70%

Ha hiszed ha nem itt mifelénk a tinik és nem csak a fiúk hanem a tini csajocskák is összesúgnak mikor végignéznek rajtunk kismamákon!

Miért?Nem tudják mitől nőtt meg az ember hasa?

Nincsenek felvilágosítva?

Nem értem,de nap mint nap ilyen furcsa szemmel néznek a kismamákra.Ez vajon miért van?

Na a hely átadásról ne is beszéljünk....neveletlen,tejfeles szájú kiskamaszok a buszon,azt hiszik övék a világ és senkire nincsenek tekintettel.

24 hetes km.

2010. jún. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Egyszer megtörtént velem a metrón, hogy egy huszonvalahány éves srác előttem ült tizenvalahány megállót és nézte ahogy állok... Én majdnem elsírtam magam, komolyan, úgy szégyelltem magam helyette. Milyen képet mutatnak ezek a srácok a magyar fériakról?

Tegnap egy ősz idegen férfi állított fel egy 20 éveset (aki 3 megálló óta ült előttem), hogy leülhessek. Én 29 hetes nagyhasú vagyok, így kizárt, hogy ne lássák. És nem az van, hogy nem bírok állni negyed órát, hanem az elv... Az én fiam tuti nem így lesz nevelve.

2010. jún. 8. 11:42
 7/16 anonim ***** válasza:
78%

Én most megvédem ezt a korosztályt. Többször előfordult már, hogy felszálltak az autóbuszra középiskolás (szakmunkás) srácok. Ha a lányom eldobta a játékát visszaadták neki, mosolyogtak rá, és mindig megkérdezik, hogy hol szállok le, mert szívesen segítenek. Azt viszont már szintén többször tapasztaltam, hogy 45-50 év körüli, jól szituált NŐ-k nemhogy nem segítenek, de kifejezetten akadályoznak a babakocsival való mozgásban. Pont tegnap történt, hogy készültem a leszálláshoz, és teljesen normális hangnemben mondtam egy hölgynek, (mivel elfoglaltam az ajtót a babakocsival) hogy le fogok szállni, erre ő rámförmedt, hogy "akkor vonszold a s*gg*det" gyorsabban! Mindenkinek tátva maradt a szája a meglepetéstől.

Ismételten az a véleményem, hogy nem szabad általánosítani.

2010. jún. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Hát, talán babakocsisan mások a tapasztalatok, más a viselkedés. Nekem még egyetlen tizen-huszonéves srác se segített, de persze nem akarok általánosítani. Viszont több középkorú nő adta át a helyét, még úgy is, hogy fel volt pakolva táskákkal! Szóval tényleg nem szabad általánosítani...
2010. jún. 8. 12:31
 9/16 anonim ***** válasza:
55%

Én babakocsis vagyok. És nemcsak elfoglalják a babakocsinak szánt helyet, hanem ha be szeretnék állni, még az embereknek áll feljebb korosztálytól függetlenül. Se fel, se leszállni nem segítenek.

Amikor terhes voltam, szinte sohasem adták át a helyet.

Pedig jólöltözött, igényes, helyesnek tartott anyuka vagyok.

Az emberek ilyenek általában. Szarnak a másikra, önző szinte mindegyik.

2010. jún. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
22%
Anyukámat 25 évvel ezelőtt sem engedték leülni.. Nem feltétlenül nevelés kérdése ez; én is át szoktam adni a helyemet, ha úgy alakul, de bizony van, amikor nekem is jól esik leülni. A meleget egyébként sem bírom, rosszul vagyok, örülök,ha nem kell állnom. Vagy nekem is fájhat valamim.. Azt a rohadt jegyet vagy bérletet pedig tisztességesen kifizetem. Ugyanolyan felháborító, hogy a sok terhes szerint ők mindennél előbbre valók..
2010. jún. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!