Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Terhess vagyok de nem állunk...

Terhess vagyok de nem állunk jól anyagilag honnan tudok segitséget kérni?

Figyelt kérdés
Nem tervezett baba. A szüleimre nem számithatok.
2018. márc. 3. 09:24
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Sikerült védőnővel beszélni?

14-nek: Nézz már ki a fotelodból! Mondta, hogy van hol lakniuk, csak éppen nem Mercivel hozzák majd haza a kicsit. Van mit enni. Szép ruha? Nem tudtam hogy a boldogság feltétele a Gucci pulcsi...


A sulit végezd el, ne hagyd abba. Később tudsz jobb munkát szerezni és a gyerekednek is példát mutatsz :)

2018. márc. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
66%

Utolsó !

Milyen Gucci pulcsi? A huszonixezres gyesből még a pelenkára is alig futja. Na és mit csinál, ha összevesznek a fiújával ? Megy terhesen a híd alá? Ha még már megszült, ott kell hogy hagyja a gyereket. Felelos gyermekvállalás, mond valamit?

2018. márc. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
0%
Olvasd el még egyszer. Ott van, hogy sulit befejezni, hogy jobb munkát tudjon szerezni. A felelős gyerekvállalás itt már nem téma, ahhoz már késő. Azon akkor kellene gondolkozni, ha az lenne a kérdés: Érettségi előtti utolsó évben vagyok, szeretnék babát? Szerintetek belevágjunk? ... Nem ez a kérdés...
2018. márc. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
73%

De, továbbra is a felelős gyermekvállalás a téma. Nincs pénz? Nem vallalunk gyereket. Becsúszott ? Abortusz.

Szép gondolat, higy iskolát befejezni, munkát keresi. Egy gimnazista kislányról van szó. Még ha azt be is fejezi, nullá végzettsége lesz. Majd biztosan egy csecsemő mellett áll neki tanulni. 1000 emberből 1 ha megteszi, de az se a gimi befejezése előtt esett teherbe. Plusz gondold már vegig: a fiuja szüleinél el. Nem egy biztos pont. Hany tizeneves szerelem tart évekig ? Hány birja ki a gyermeknevelést, a nyomort ?

2018. márc. 6. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Sose tudni, mit hoz az elet. Plane ilyen fiatalon. Gyerekkel elhelyezkedni nagyon nehez, plane vegzettseg nelkul. Szep dolgok a tervek, suli befejezese, munka, stb. De ha sajnos rosszul alakul apukaval, mert azert egy gyerek nem eppen osszekovacsolja a "csaladot" , egy embernek is erettnek kell lennie egy gyerekhez es egy kapcsolatnak is.. majd amikor apuka frusztralt lesz es almos, beteg, nyugos, ....
2018. márc. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!