Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nagyobb összegre lenne szükség...

Nagyobb összegre lenne szükségem mert jelenleg nagyon rosszul állok anyagilag. Merjek segitséget kérni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Hitelt nem tudok felvenni a próbaidő miatt, családom nem segít mert csúnyán összevesztem velük. Egy családi baráttól lehet tudnék kérni, de félek visszamondja a családomnak hogy kölcsönkértem. Mit tegyek? Mégis felhívjam? 27 L
2017. júl. 3. 15:10
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
Mire kell a sürgős összeg?
2017. júl. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
+és mennyi
2017. júl. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem csak akkor, ha tényleg nélkülözhetetlen a pénz most, és csak annyit, amennyi tényleg szükséges. Amint tudod, fizesd vissza, így ha el is mondja a családodnak, azt fogják majd látni, hogy rendes lány módjára visszaadtad. Még lehet tisztelni is fognak miatta.
2017. júl. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy felnek kimondani az osszeget, es hogy emiatt kuldene el a fenebe, de sajnos tenyleg ennyire lenne szukseg... nagyon felek felhivni...
2017. júl. 3. 15:39
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
Ide leírhatod, úgysem ismer senki. Nyilván család barátjától nem kérünk sokat, mert azzal őt is kellemetlen helyzetbe hozod.
2017. júl. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem all rosszul az illeto akitol kernek, jol meno vallalkozo. Sajnos 4 millio forintom hianyzik, amire egetoen szuksegem lenne. Meglenne a helye az osszegnek, sajnos a betegsegem miatt is osszeadodott ez az osszeg, ha regebben ideadta volna a csaladom ezt ami raadasul az en penzem, most semmi gondom nem lenne.
2017. júl. 3. 15:45
 7/10 anonim ***** válasza:
60%

Kérjél tőle, ha valóban nagyon kell. (Mire kell amúgy nagyon sürgősen 4 millió forint, ami nem várhat? Mert azért ez nem olyan összeg, ami kenyérre vagy villanyszámlára kell.)

A legrosszabb, ami történhet, hogy nem ad, nincs vesztenivalód.

Ha vissza is mondja a családodnak, nagy baj nem történhet, így is, úgy is rossz már a viszonyotok.

2017. júl. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
61%

Tudom nem leszek most népszerű.

Ritka az a családi barát, aki ad 4 milliót kölcsön fedezet nélkül. A családi barátod milyen viszonyban van a családodddal. Lehet, hogy őket jobban kedveli mint Téged. Kívánom, hogy ne nekem legyen igazam.

Elhiszem,hogy nagyon kell Neked a pénz, de a család barátja, nem köteles milliókat hozzáddobni.

2017. júl. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
73%

Minden családban meg vannak a történetek arról, hogyan mentek tönkre barátságok 20 ezer forint miatt, vagy egy kölcsönadott, de vissza nem hozott öreg bicikli miatt.

4 millió forintot semmiképpen nem ad senki csak úgy, mert a család barátja. Abból már több évig lehet szerény körülmények közt élni, ha minden összeomlik körülötted...

2017. júl. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen, igazad van, csak nem tudok kitől kérni ekkora összeget :/ nem mertem még felhívni...
2017. júl. 5. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!