Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után is van méhszáj...

Szülés után is van méhszáj vizsgálat?

Figyelt kérdés
Az előtte levő utolsó 2 nagyon megviselt. Így megbojgatva, mutet utan meg már szerintem ki se bírnám.
2018. márc. 3. 15:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt!
2018. márc. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Dehogy!
2018. márc. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem a kórházbam csak a varratokat ellenőrizte az orvosom. A 6 hetes kontrollom volt legközelebb "nyúlkálós" vizsgálat. :)
2018. márc. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Huh de jo! :) remelem o se nyulkal mar
2018. márc. 3. 16:35
 5/9 anonim ***** válasza:
Dehogy! Minek?
2018. márc. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
31%
Értelmes helyen szülés ELŐTT sincs. Otthon szokás tök feleslegesen tágítgatni a nőket, hogy minél előbb szüljenek már meg.
2018. márc. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálunk volt.. Kb 2. Napon.. Igaz én természetes úton szültem
2018. márc. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
6# én se láttam értelmét, mert amugyis 2111 volt a méhszájam és császárra készítettek elő. De vagy 2x megkinoztak ezzel is.
2018. márc. 4. 07:12
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem a masodik szulesnel repedt a mehszajam (a gatam nem es nem is vagtak). Igy nekem megnezte a doki a mehszajat aznap, amikor mentem haza. De nyilvan csak azt nezte, hogy jol gyogyul-e es hogy allnak a varratok (kipotyogot rakott).

Az elso szulesnel is gatvedelemmel szultem, akkor csak a hasamat “tapogattak” parszor, azt neztek, hogy a mehem huzodik-e vissza olyan tempoban, ahogy kell, de ez nem fajt egyaltalan.


Szerintem ha van gatvarras, akkor max azt nezik meg, vagy varratot szednek, ha kell. De a mehszajat nem vizsgalgatjak mar szules utan, ha nem serult.

2018. márc. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!