Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyire tetszenek nektek...

Mennyire tetszenek nektek ezek a nevek? Milyen gyakoriak a környezetetekben?

Figyelt kérdés

Fiú nevek: Maximilián, Alexander, Ezékiel, Nataniel, Szebasztián

Lány nevek: Annaléna, Emerencia, Annaróza, Eleonóra, Adrianna

A vezetéknév Mór


2018. márc. 4. 16:40
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

Alexet ismerek (aki annyira lusta és az anyján élősködő, hogy még érettségizni sem volt képes, mert "neki senki ne mondja meg"), Alexandert nem.


Szebasztiánt ismerek, volt osztálytáram, egy nagyon jó ember és gondos apa (és még jóképű is). A név tetszik, abszolút nem kisebbségi név.

A többi borzalmas.


Annát, Lénát, Rózát ismerek, de Annalénát és Annarózát nem, viszont így nem is tetszenek.

Emerencia borzalmas, Eleonóra elmegy szódával, Adriannát nem ismerek, viszont tetszik a név.

2018. márc. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
48%
A putriba jo.
2018. márc. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
17%

Maximilián, Alexander, Nataniel, Szebasztián, Arianna kisebbségi nevek

A többi csak feltűnősködő

2018. márc. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 Metionin ***** válasza:
10%
A Mór Alexander és a Mór Adriana jól hangzik, a többi nem.
2018. márc. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
34%
Nekem Alexanderem van, nem értem, hogy azzal pl itt sokaknak mi a problémája, de ti tudjátok... Vagy hogy az Ezékiel, Emerencia, Eleonóra miért cigányos (ha már egy rasszista p.cs vagy, legalább merd leírni, ne kisebbségezz).
2018. márc. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
Egyébként a Mór mellé nem adnék A-betűs nevet, mert az úgy egyben Mórának fog hangzani.
2018. márc. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
15ös, én két Alexandert ismerek, az egyikük Orgován Alexander a másikuk Kállai Alexander..egy Magyar gyereket se ismerek ilyen nevekkel.
2018. márc. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Nem tudom ti milyen ismeretségi körrel rendelkeztek, de nekem nincs túl sok cigány ismerősöm. Aki van az a jobb fajtából. A nevük Rita, Bettina, Norbert, Vivien... Most így hirtelen... Itt viszont mindenki ismer legalább 3 Alexander, 2 Arianna és 4 Eleonóra nevű cigányt. 😆
2018. márc. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
9%
Miért, Orgován és Kállai Alexander milyen állampolgárságú? :D Gondolom magyar. Amúgy azt is innen tudom, hogy az Orgován cigány név, felénk nincsenek ilyen vezetéknevű emberek egyáltalán, nade a Kállai mióta cigány név? Itt, Baranyában egy teljesen hétköznapi vezetéknév.
2018. márc. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
95%
A szülésznőm volt Eleonóra, a többi förtelem.
2018. márc. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!