Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti hogy kezelitek a környezete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy kezelitek a környezetetekben lévő heteró fiúkat, akik tetszenek?

Figyelt kérdés

Sajnos elkerülhetetlen, hogy heteró fiúkkal hozzon össze minket a Sors. Ezzel még nem is lenne baj, ha nem tetszenének. De a baj, hogy rendszeresen kell olyan fiúkkal együtt lennem, akik tetszenek, de heterók, ezért csak a vágyakozás marad... Mikor már azt hiszem, hogy vége, és (a) fiúval többet nem kell találkoznom, többet nem látom, jön helyette (b) fiú...


Viszont én nem tudom olyan lazán kezelni, inkább szenvedek miatta, szomorkodok, hogy miért pont én, milyen helyes, milyen kedves, stb. Jó, tudom, nem kéne ilyen semmiség miatt panaszkodnom.


Ti is nehezebb viseletek ezt a helyzetet, vagy csak simán elviselitek, vállat vontok?



2017. febr. 24. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem senkise IGAZÁN heteró, szóval én kicsit próbálkozom hátha lesz valami és kifejezetten gyakran lesz is, legyen kicsit több önbizalmad. Majdnem minden pasi mindent megakar dugni ami mozog, szóval mozogj egy picit;)


Ha nem jön össze nem jön össze ha egy heteró elutasít ugyanúgy veszem mint amikor egy meleg srác nem akar engem. Egy darabig szomorú leszek aztán megyek tovább az élet nem áll meg én se fogok:)

2017. febr. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a melegek többsége keresztül megy ezen a dolgon. Nekem is csak szenvedés, hogy nem lehet az enyém, de nem tudok mit tenni. Az elején még próbálkoztam, hátha esetleg rá lehet venni őket 1-2 dologra, de aztán beláttam, hogy nem, így csak némán tűröm a szenvedést. De ettől még nem kerülök senkit közülük.
2017. febr. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor viselem nehezen egy darabig, ha mondjuk reagál a flörtölésre vagy pont ő kezdi, aztán meg hárít. Netalántán mindenkinek elmeséli utána, hogy meleg vagyok. De idővel egyre könnyebb elviselni, főleg, hogy akkor sincs garancia egy kapcsolatra, ha meleg a fiú, aki tetszik.
2017. febr. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Régebben (mikor még nem volt lehetőségem ismerkedni) nekem is mindig heteró fiúk tetszettek, nem egyszer előfordult az is, hogy szerelmes lettem, borzasztó volt.

Aztán később, mikor elkezdtem ismerkedni melegekkel, onnantól csak a melegek jöhettek szóba. Valahogy kontrollálódik vagy leblokkolódik az agyam a heteró fiúk esetén. Hiába bejön, hiába tudok vele nagyon jól elbeszélgetni, hiába nagyon kedves velem az a heteró fiú, de meg se fordulna a fejembe pasiként tekinteni rá, mert alapból blokkolódik az agyam.

Szerintem Neked is idővel beáll ez az automatikus kontroll, próbálj rögtön arra gondolni, hogy ő nem az a "fajta" akit Te keresel, s teljesen fölösleges időpazarlás egy heteróra még gondolni is.

2017. febr. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2017. febr. 25. 19:53
 6/6 anonim ***** válasza:
84%
Megdugatom magam velük...eddig 98 dugott +
2017. febr. 26. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!